Grobania v Česku

informace o Grobanites ve světě
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Grobania v Česku

Příspěvekod venalce » pát 21. říj 2011 22:00:39

ewickaa píšeColonDnes jsme s kamarádkou z nostalgie koukaly na youtube na eso s terezou pergnerovou,jistě si jí pamatujete..a ona tam řekla pro mě neuvěřitelnou větu.. cituji: "V týhle době už neni vůbec žádnej problém vybrat si jakoukoli populární a známou hudební hvězdu a přivézt jí do Prahy."..... HA HA HA... :? tak mě napadá,nechtělo by to najít Pergnerovou,ať nám teda ukáže,jak se to dělá??? :lol: a to byl prosím pěkně rok 1997..mě to teda zas tak jednoduchý nepřijde.. :lol: :lol:

Zřejmě to řekla ještě z euforie z pádu Železné opony, jinak si to nedokážu vysvětlit...taková naivita :shock:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pát 21. říj 2011 22:39:28

ewickaa píšeColonDnes jsme s kamarádkou z nostalgie koukaly na youtube na eso s terezou pergnerovou,jistě si jí pamatujete..a ona tam řekla pro mě neuvěřitelnou větu.. cituji: "V týhle době už neni vůbec žádnej problém vybrat si jakoukoli populární a známou hudební hvězdu a přivézt jí do Prahy."..... HA HA HA... :? tak mě napadá,nechtělo by to najít Pergnerovou,ať nám teda ukáže,jak se to dělá??? :lol: a to byl prosím pěkně rok 1997..mě to teda zas tak jednoduchý nepřijde.. :lol: :lol:

V roce 1997 jsem eso sledovala každý týden, takže jsem možná tu větu slyšela "naživo". Ale určitě mě v té době nenapadlo, co ta věta pro mě a dalších pár lidí bude v budoucnu znamenat :lol:
Renata

ewickaa
PříspěvkyCOLON 144
RegistrovánCOLON stř 23. čer 2010 18:20:22

Příspěvekod ewickaa » pát 21. říj 2011 22:43:01

melilotka píšeColon

V roce 1997 jsem eso sledovala každý týden, takže jsem možná tu větu slyšela "naživo". Ale určitě mě v té době nenapadlo, co ta věta pro mě a dalších pár lidí bude v budoucnu znamenat :lol:

nebo jestli to bylo v '97 tak jednoduchý,těžko říct..je pravda,že teda tenkrát se tady ty hvězdy střídaly poměrně dost..ono i dneska tady byl skoro každej..jen prostě ON má asi špatnou mapu,kde mu vymazali ČR... :lol: :lol:
Ewickaa :-)

Grobanite
PříspěvkyCOLON 4
RegistrovánCOLON úte 14. zář 2010 21:23:24

Příspěvekod Grobanite » čtv 01. pro 2011 23:14:24

Ahoj,to jsem já Aneta,ta,která od vás na joshgroban.cz vyhrála hrnek s Joshovými výroky,jestli si na mě pamatujete...většinou nemám potřebu nějak diskutovat,ale ted´ se chci zeptat jestli nevíte náhodou jaké je nejprodávanější Joshovo album jak celkově tak jenom v ČR :?:

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » pát 02. pro 2011 17:52:23

Nemám žádné ofic. údaje, ale tipuju to na Awake nebo Noel ve světě a Awake v ČR. Pokud se ovšem v našem malém českém rybníku dá vůbec mluvit o nějaké "prodávanosti".
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 01. led 2012 18:01:48

Je čas na shrnutí loňského roku ;)

ROK 2011

u Joshe:
- 2 vlogy
- Songs for Japan - "Awake" (live)
- videoklip k "Higher Window"
- Straight To You Tour 2011
- "This Is All i Ask" na Duets II Tonyho Bennetta
- vystoupení: NBA All Stars Game (americká hymna), koncert PBS Angélique Kidjo ("Pearls"), Dancing with the Stars (You Raise Me Up), Show Oprah Winfrey (Somewhere Over The Rainbow), A Capital Fourth, Happy Hearts Fund Gala, LIVE! with Regis and Kelly (Smile)...
- film/televize: Bláznivá, z(a)tracená láska, The office, Robot Chicken
- zajímavosti:
- Josh poprvé v trending topic na twitter (Kanya West tweets)
- videoklip "Uncharted" od Sarah Bareilles
- založení "Find Your Light Foundation"
- živý zpěv v krasobruslení (Shizuka Akazawa)
- založení fotoblogu "Blimps And Windmills"
- častá účast v show LIVE! with (Regis and) Kelly (7x?)

u nás:
- členů fóra: 16
- Czech Grobanites (skupina) na Facebooku: 51
- nová stránka Josh Groban CZ na Facebooku: 67
- fanoušků na Osobnosti.cz: 114
- followers na Twitteru: 12
- 1 meet & greet
- čeští Grobanites na koncertech: Vídeň, Paříž, Londýn, Manchester
- české stránky v novém kabátě
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » ned 01. led 2012 19:31:23

no vida, ani bych neřekla, že se toho tolik dělo :D Jak Josh, tak my byly docela aktivní :lol: Snad to tak bude pokračovat i nadále :D Teď by se nám mohl zvyšovat i počet lidí, kterým se líbí Josh Groban CZ na fb, vzhledem k tomu, že se dá dát "líbit se" přímo z webovek.
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 01. led 2012 21:41:32

melilotka píšeColonno vida, ani bych neřekla, že se toho tolik dělo :D Jak Josh, tak my byly docela aktivní :lol: Snad to tak bude pokračovat i nadále :D Teď by se nám mohl zvyšovat i počet lidí, kterým se líbí Josh Groban CZ na fb, vzhledem k tomu, že se dá dát "líbit se" přímo z webovek.

No jo, ale jen 2 vlogy, obvykle jich bývá 5, Josh má co dohánět :P Na fb už jsem zaznamenala letošní první vlašťovku, tak to vypadá slibně. Pro letošek jsem začala zaznamenávat i celkový počet návštěv na stránkách. Už jich brzy bude tisícovka :D
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » čtv 05. led 2012 15:47:34

Já tam chodím často. Jsou tam zaručené informace a vše, co potřebuju pro kreativní tvorbu :D :D
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pát 06. led 2012 23:45:25

Tohle je hezké...nějaký chat s Davidem Deylem (přiznám se, že neznám):

O: Vaše zpěvácké vzory?
David Deyl: One Republic,Bruno Mars, Ryan Cabrera,Ronan Keating, Michael Buble,
Josh Groban, Lee Ryan, Coldplay, Razorlight, Snow Patrol...

http://www.ceskatelevize.cz/chat/chat.php?id=3317
Anežka

Zpět na