Grobania ve světě

informace o Grobanites ve světě
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Grobania ve světě

Příspěvekod venalce » čtv 19. črc 2012 8:32:14

Tak už vím, proč asi Tariqh z Facebooku zmizel. Ptala jsem se na to MB a někdo mi odpověděl, že když Facebook vstoupil na trh, začal prověřovat lidi, kteří překročili limit 5000 přátel. Asi nám ho smazali :cry:
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » stř 25. črc 2012 21:23:16

To by museli smazat plno jinejch profilů. Leda, že by rozlišovali veřejnou osobu od té soukromé, což Tariqh byl. A já měla tak ráda ty jeho komentáře.
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » stř 25. črc 2012 22:05:29

Anči píšeColonTo by museli smazat plno jinejch profilů. Leda, že by rozlišovali veřejnou osobu od té soukromé, což Tariqh byl. A já měla tak ráda ty jeho komentáře.

Je to celé divné, ale odpovědi se asi nedočkáme :? Taky mi jeho komentáře chybí :cry:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 25. črc 2012 22:22:33

venalce píšeColon
Anči píšeColonTo by museli smazat plno jinejch profilů. Leda, že by rozlišovali veřejnou osobu od té soukromé, což Tariqh byl. A já měla tak ráda ty jeho komentáře.

Je to celé divné, ale odpovědi se asi nedočkáme :? Taky mi jeho komentáře chybí :cry:

Taky se mi to nezdá, že by ho jen tak smazali. Myslím, že by to třeba hned začal řešit a třeba si udělal nový profil. Takhle mi to spíš připadá, jako by si ho zrušil sám. Ale na druhou stranu co by ho k tomu vedlo?
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 26. srp 2012 10:58:43

Tariqh je zpátky! Hurááá!!! :D

Zřejmě se mu někdo naboural na profil, tohle napsal ke svému slavnému návratu: "I DID IT!!!!! ~ I was FINALLY able to UNHACK my account. I'M BACK BABY!!!!!"

edit: To je taková paráda zase číst Tariqhovy statusy. Před chvílí ještě trochu objasnil, co to s jeho statusem bylo, a jeho plány do budoucna ;):
"Okay.... as you might imagine, I've been running like crazy the past few months. When my account was hacked, I would keep trying to get on and then hit a road bump and tell myself, "oh well, I'll just try again next week"... that obviously turned into months....lol. I'm super psyched to be back on though and just in time!!!! ~ Tomorrow, I'm playing at Spaghettini with my great buddy Mark Stephens, and then next Thursday, I'm back at Cafe Cordiale with Spoonful (my power trio with Dan Pearson and Craig MacIntyre). THEN... I'm off to NYC for some fun times with Josh Groban (the one and only). I get back in time to head to England and Turkey with Stevie Wonder then I get to go to Kenya with Mr James Ingram. Afterwards, I get back in time to saddle up again with the amazing David Foster.... whew!!! I promise I'll stay in touch as things develop... I've missed all of my Facebook family. I should have some new pictures and adventures up soon. I'm BACK Y'ALL... yippee"
Anežka

Kornelia
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON pát 05. srp 2011 16:16:28

Příspěvekod Kornelia » ned 16. čer 2013 20:24:28

Josh Groban v Paříži 10. června 2013

Tak pomalu, ale jistě, se snáším ze svého obláčku, abych zachytila své pocity a zážitky z mého výletu a pobytu v Paříži, který trval necelých 24 hodin, ale přípravy na něj trvaly, ač s přestávkami, téměř čtyři měsíce.

Únor – vychází nové album All That Echoes a já se těším, že pár měsíců poté budou vyhlášena místa a data jeho turné po Evropě. Poslední týden v únoru odjíždím na hory do nedalekého Švýcarska, kde nemám internetové připojení.

Březen – po návratu z lyží s hrůzou zjišťuji, že předprodej rezervovaný pro fanoušky skončil a veřejný prodej je otevřen již dva dny. Rychle jdu na stránky pařížského sálu Le Grand Rex a objednávám dva lístky (pro mě a mou kamarádku Caroline). Blíž než do řady L už nejsou. Což je lepší než řada Q, která na mě vyšla minule (a to přesně za mixážním pultem, což pro zvuk bylo sice skvělé, zato výhled na scénu mizerný), ale zase jsem úplně na pravém kraji řady v přímé linii obrovských reprobeden (basovka Andrého mi ještě teď duní v uších – ale nepředbíhejme).
Rovněž se zapisuji na fórum francouzských fanoušků. Jsem ráda, že už si ani ve Francii nepřipadám jako Marťan.
http://frenchgrobanites.free.fr/forum
Přestože se Josh již několikrát tady objevil v televizi a měl rozhovory v rádiu, klidně si tu může jít do Starbucku pro kafe naprosto inkognito.

Duben – na francouzském fóru se mluví o oficiálním Meet and Greet pro členy FOJG. Zprávu předávám dál do ČR. To ještě netuším, kdo bude vylosován :-). Také objednávám lístky na rychlovlak TGV a poslední pokoj v hotelu, který stojí 200 m od koncertního sálu. S napětím sleduji průběh turné JG a jeho kapely v Austrálii a na Twitteru si otvírám druhý účet (naprosto Grobanovský), abych duchaplné vzkazy mých kolegů právníků neničila svými bláznivými zprávami a ptákovinami podobného žánru mého idola. Zkusmo zkouším poslat vzkaz novému pianistovi Grobandu, Ruslanu Sirotovi. Jupí, podruhé dostávám odpověď od celebrity (ta první byla od topmodelky Petry Němcové). Má otázka byla tak stupidní (týkala se Ruslanova piana), že se na ni nedalo než odpovědět. Po několika dnech zjišťuji, že Ruslan odpovídá všem. Je třeba toho využít, než se mu počet „předplatitelek“ nezvýší na tisíce. Pak už to nebude v jeho silách. A tak mu píšu o dárku, který chci Grobandu přivézt do Paříže a žádám ho o pomoc. A Ruslan odpovídá!

Květen – jedu na otočku do ČR a přivážím si celé plato 25 půllitrových Budvarů. Osm je určeno pro Paříž. V den, kdy se na Twitteru objeví fotka Joshe před Velkým divadlem v Moskvě, si otvírám šampáňo. Konečně jsou kucí v Evropě. Také se setkávám s administrátorkou francouzského fóra, která bydlí ve stejném okrese jako já a jdeme spolu na večeři ještě s jednou fanynkou ze severu Francie, která je u ní na návštěvě, protože obě spolu jedou na Joshe do Curychu (jsou to skalní příznivkyně, po Paříži si ještě jedou střihnout Brusel).
Také se zapisuji do dotazníku Ask Josh. I have a dream, jako ostatně několik dalších tisícovek fandů: zazpívat si s Joshem live. Mezitím si aspoň cvičím hlas a kromě poslouchání non-stop nového alba ničím rodinu svými vokalízami, oktávami, mimimi, mamama a podobným kvílením. No, American Idol bych asi nedala. http://www.youtube.com/watch?v=aC56SC4MCXk (prosím vydržet aspoň jednu minutu).
Na poslední chvíli si objednávám speciální tričko přes firmu Photoshop.
Obrázek

Uf, tričko přijde jen dva pracovní dny před mým odjezdem do Paříže. Z Německa. Made in USA. Ať žije globalizace (druhé, totožné, tričko v modrém s bílým nápisem a ve velikosti XL je vypráno, vyžehleno a zabaleno s osobním vzkazem. Just in case).

Červen – na Youtube se objevují videa z Vídně. Při jednom můj mozek dostane šílený nápad: když mohl Josh ve Vídni tancovat valčík, proč ho nevyzvat na kankán v Paříži? Druhý den jdu shánět speciální kostýmy – jedny kankánové šaty pro mě, druhé pro Mr J, které přešívám na sukni, protože do dámské velikosti 42 by se určitě nevešel. Ve volných chvílích vymýšlím rychlou, nenáročnou choreografii. Mám výhodu – dva roky scénického tance a plynnou angličtinu. To dám. Teď jen, aby mě vybrali. Podruhé vyplňuji dotazník Ask Josh a oznamuji, co mám za lubem na francouzském fóru. Mám jejich naprostou podporu. Jsou stejně trhlí jako já. Mám radost.....

Pro jistotu však stále trénuji zpěv http://www.youtube.com/watch?v=-jqDoeO5zX0 (navazuji na svou dávnou praxi v dětském školním sboru a rok v gospelovém sboru tady ve Francii. Tam jsem také poznala svou skvělou přítelkyni Caroline, díky níž jsem objevila Joshe a jeho hudbu. Nedávno se stala i kmotrou mého syna a uměleckou ředitelkou nového muzikálu Kryštof Kolumbus. http://www.christophecolomb-lespectacle.fr/equipe.htm).

Den před odjezdem už začínám pumpovat. Každou půlhodinu kontroluji, zda mám všechno v kufru – 8 Budvarů pro Groband, šaty na kankán, bílé tričko a nevypratelnou fixu na podpis (otestována na spodním prádle, které téměř vyvařuji), modré tričko pro Joshe, oficiální badge francouzských fanoušků, který Josh, jeho bodyguard a muzikanti už znají, peníze na charitu (bude se vybírat během fanouškovského setkání před koncertem), taštičku s mejkapem, lístky na koncert a vlak, mapku cesty z nádraží na hotel a potvrzovací email z hotelu.

Den D – vstávám v pět hodin a jedu nejdřív do práce. Chci mít dostatečnou časovou rezervu, kdyby se náhodou železničáři rozhodli po x-té stávkovat. Poslední kontrola věcí, přesun na nádraží a za dvě a půl hodiny jsem v Paříži. Celou cestu poslouchám na Ipodu Joshovu muziku a přestává mi fungovat čtvrtina mozku.
Na nádraží Gare de l´Est mám sraz s Caroline a spolu jdeme na hotel. Odtud rovnou do restaurace naproti koncertnímu sálu. Po příchodu se zdravím s ostatními Grobanity. Vypadají stejně jako na svých profilových fotkách. Je skvělé přejít z virtualního světa do reality.

Tady na té fotce si prosím všimněte té malé černovlasé krásky v červených šatech. V Bruselu se jí podařil naprosto parádní kousek.
Obrázek

Tu si zas povšimněte přítomnosti dvojčat. Tip: nesedí vedle sebe....
Obrázek

Poté usedáme ke stolu a objednáváme si s Caroline jídlo. Dozvídám se, že se pár fanoušků vyfotilo s Tariquem, který přišel na zkoušku už ve 13h, a pozvalo ho i s ostatními muzikanty na drink. Všichni doufáme, že se zastaví. Nevyjde to.
Čas neúprosně plyne a já pořád hledám způsob, jak předat Grobandu pivo, aby mi ho ochranka nezabavila jako posledně. Nakonec se domlouvám s jedním fandou (ano, i muži jsou mezi námi), který vyhrál oficiální Meet and Greet, že ho vezme rovnou Joshovi a poprosí ho, aby tašku předal svým muzikantům.
Pak se seznamuji s Gayle Steverovou z New Yorku, která nám přivezla na prodej reklamní zboží organizace Grobanites for Charity (později od ní přijde zpráva na Twitteru, že jsme vybrali 450 euros). Pracuje na psycho-sociologické studii zkoumající vztah fanoušků k jejich idolům a používání sociálních médií v komunikaci celebrit s jejich fanoušky. Velmi zajímavá paní.

Koupila jsem si u ní krásný badge s Joshem v dlouhých vlasech a šňůru na klíče. Caroline mi pak věnovala naušnice s Joshovým logem (jeho smiley s kudrnatými vlasy). Zde foto s mými trofejemi:
Obrázek

Jmenovku nám všem připravila jedna fanynka, vizitku mi dala Gayle, dva badge French Grobanites mám také od fanoušků a ta fixka je moje. V té chvíli ještě netušila, co ji čeká :-).

O půl šesté mi funguje už jen polovina mozku. Opouštíme restauraci a přesouváme se před koncertní sál. Rozdělujeme si mezi sebe krabice s fosforeskujícími tyčinkami, na které jsme se všichni složili a správkyně fóra je objednala, zaplatila a nechala poslat pařížské fanynce Dianě. Před koncertem je budeme rozdávat návštěvníkům koncertu. Pár vyvolených se chystá na oficiální Meet and Greet. Problém: musí jít hlavním vchodem, kde jim prohlížejí tašky. Mé pivo tedy neprojde. Začínám pumpovat ještě víc. Přece ho nepotáhnu zpátky na hotel – musím se tam jít ještě převléct do šatů. Najednou naší skupinkou proběhne zpráva – podívejte, támhle stojí Christian a fotí si metro (tato fotka se poté objeví na jeho instagramu http://instagram.com/p/aYsUgyuzgh/ )

Pomalu se k němu přibližujeme, abychom ho moc nevylekali. Ale přesto ho to překvapí. Podezřele se na nás podívá, ale pak si zřejmě všimne našich modrých badgů, a tak se nás jen zeptá: Hi, what´s going on? Odpovídáme, že nic, že bychom se s ním rádi vyfotili a já dodávám, že jsem jim přivezla české pivo a jestli by ho mohl vzít Grobandu přes zadní vchod, protože jinak mi ho ochranka zkonfiskuje. Je velmi trpělivý a nechává se s každým vyfotit. I s jednou malou mentálně postiženou italskou dívkou na vozíku, která se tam objevila s rodiči a od nás dostali badge French Grobanites s Joshovou fotkou. Malá ho má připnutý na tričku a moc se usmívá, když se k ní Christian sklání, aby byl obličejem na její úrovni. Když je řada na mě, mozek mi pracuje už jen na čtvrtinu. Vůbec necítím, že mě Christian bere kolem ramen, to zjišťuji až doma, když si fotky přetahuji na počítač. Děsně mu to sluší – na fotce i ve skutečnosti. Jsem ráda, že na ní nevypadám jako úplné střevo, protože mám pocit, že je mi tak 8 let....
Obrázek

Christian mi pak oznámí, že si pivo vyzvedne až tak za 20 min., protože se chce nejdřív trochu projít. Vidíme ho pak ještě při návratu, když si fotí střechu koncertního sálu http://instagram.com/p/aYszHnOzhd/.
V tu chvíli ale už nechávám pivo jedné fanynce a prosím ji, aby mu jej dala, protože se musím jít na hotel hodit do gala (bylo už krátce před sedmou a lidé začali přicházet). Sice jsem si v těch kankánových šatech připadala trochu exoticky, ale zase si lidé mohli myslet, že jsem přišla rovnou z Moulin Rouge. Bála jsem se, že by mě do sálu nepustili, kdybych měla dvoje šaty jen tak ledabyle přehozené přes ruku. Sukně pro Joshe prošla, předstírala jsem, že je to moje bunda.....

Začaly jsme s Caroline rozdávat glowsticky a hlavně všem kázaly, aby je schovali a vytáhli až na refrén písničky Brave. Když už nebylo co rozdávat, šly jsme si sednout do sálu, kde jsme ještě pomohly pokládat na sedadla prvních řad listy A4 s vytištěnými vzkazy pro Joshe a Groband, které několik z nás připravilo pro tuto příležitost (See you soon, Come back soon, I love Groband a jeden zcela speciální pařížský I love potatoes: při každém koncertu v Paříži totiž Josh francouzsky říká Mám rád brambory - J´aime les patates, a pak Je suis une patate – Jsem brambora. Letos byla varianta – Je m´appelle Patate – Jmenuji se Brambora....).

V osm hodin již koncert začíná předskokankou Coby Grant. Moc milá zpěvačka, stojí sama na jevišti jen s kytarou a při druhé písničce se k ní připoje Ruslan, který pro ni přes noc vymyslel na klavíru doprovod (slyšel ji den předtím v Amsterdamu). Tuhle písničku jsme s ní zpívali a pískali všichni.
http://www.youtube.com/watch?v=aD53xmqa ... e=youtu.be

Po půlhodince skončila a to očekávání se dalo v sále krájet. Trvalo to neuvěřitelně dlouho. Vytleskávali jsme Joshe nejmíň třikrát. A konečně začali na scénu přicházet jeho muzikanti, orchestr i sboristi. Ten začátek byl naprosto skvělý. A všichni v sále dodrželi pravidla naší hry. Fosforeskující tyčinky se objevily nad hlavami až s prvními notami refrénu. Na tomhle videu je vidět, že si toho Josh sám všiml, protože se přitom lehce usmál.
http://www.youtube.com/watch?v=4ey_PgF6JJA

(mimochodem, pár Grobies si z těch tyčinek udělali kytky a jedna dokonce i světelnou kouli, která Joshe velmi zaujala, takže ji poprosil, aby mu jí hodila a celý koncert ji měl na stolku s pitím.)
http://www.youtube.com/watch?v=2SPXwQvVY04

Po písničce se přivítal s Paříží (a zmínil brambory) a jako v jiných městech, počínaje Moskvou, následoval „špatný překlad“ jeho proslovu. Tentokrát byla řada na Andrém.
http://www.youtube.com/watch?v=bgkZTXQXKbs

A pak už to šlo ráz na ráz, jedna píseň za druhou a já netrpělivě čekala na část Ask Josh, i když jsem při pohledu na malou scénu a žádné schody k ní vedoucí tušila, že kankán nevyjde. A taky že ne. Ale přesto mi Josh udělal radost, protože mi nepřímo sdělil, že pivo dostal :-).
http://www.youtube.com/watch?v=duMkmrmjZL8 (min.5:20)

Při poslední oficiální písni koncertu, jsme vytasili naše A4 vzkazy a mí noví přátelé z fóra rozbalili dlouhý slogan – The French Grobanites will always follow you. Na videu je vidět zezadu.
http://www.youtube.com/watch?v=mHjmFje3LfA

Pak ještě zazpíval tři přídavky a byl konec. Nemohla jsem chvíli odejít ze sálu, tqk to ve mně vřelo a taky jsem se chtěla vysoukat ze šatů a obléct si mé Grobanovské tričko a pokusit se o nemožné: nechat si jej podepsat Joshem. Ještě před tím jsem si ale šla koupit CD té mladé zpěvačky a nechat si na něj napsat věnování pro manžela a vyfotit se s ní. Kdoví, třeba z ní bude paní Grobanová....
Obrázek

Když jsem vyšla na ulici, byly tam už zátarasy a mraky lidí. Přede mnou byly asi čtyři řady fanoušků a nebyla šance, jak se k zátarasu dostat. Když přišel Darren a začal na nás štěkat své obvyklé pokyny No hugs, no kisses, no pictures, no personnal messages, blablabla, dodala jsem si odvahy, ukázala jsem na tričko a zvolala: I´d like to have my T-shirt signed but I´m too far. A on se na mě podíval, všiml si badge a odpověděl, že udělají, co bude možné. Svitla mi pidijiskřička naděje. Josh se objevil na druhé straně zadního vchodu. A za mnou ta italská dívenka na vozíku, co se fotila s Christianem. Rodiče se neodvažovali poprosit stojící fanoušky, aby ji pustili dopředu. Nemluvili ani francouzsky ani anglicky. Tak jsem to řekla za ně a světe div se, dav se rozestoupil a holčina se i s vozíkem dostala až k bariéře. A já tím pádem stála hned za jejími rodiči, kteří mi děkovali. Ještě jsem se jim svou lámanou italštinou pokusila vysvětlit, že bych si chtěla nechat podepsat tričko, jestli by byli tak hodní a až jim Josh podepíše album pro dceru, tak jestli by mě mohli pustit k bariéře. Samozřejmě souhlasili. Josh přišel na naši stranu zataraseného chodníku, po chvíli došel k vozíku, sklonil se a milé Italce podepsal badge, který jsme jí dali. Po chvíli její tatínek s vozíkem vycouval a já se tak dostala na jeho místo, ale to už byl Josh o kus dál. Tak jsem se zase odvážila připomenout se Darrenovi, a on mi řekl, ať mu to tričko podám. Já na to, že nemůžu, že bych tam pak byla na ulici jen v podprsence. Na to se mi omluvil!!! Nekecám, řekl mi, Oh, I´m sorry, OK. A poslal Joshe za mnou. Ten se tedy o kus vrátil, já na něj vyhrkla: Could you please sign my T-shirt? A on se ke mně naklonil, aby si mohl přečíst ten jeho bláznivý tweet o kachně (no jo, no, v tu chvíli mi mozek odešel úplně – a byla jsem ráda, že jsem měla na sobě neprůsvitnou podprsenku a že tričko bylo až ke krku, Josh Nejosh :-)), rozesmál se a nachystal si svoji fixku. Já mu podala tu mou se slovy: Could you please use mine, as it is unwashable. A on: Sure. Vzal si fixu do ruky a pak mi na břicho vykouzlil svého úžasného smajlíka s kudrnatými vlásky. Tričko jsem při tom držela napnuté od těla, aby se mu na něj dobře psalo a taky protože by mi bylo blbý, kdyby to měl podepisovat na mých špecích!!! Namaloval očka a smějící se pusu a fixu mi vrátil. Moc jsem mu poděkovala, pěkně se mi přitom díval do očí a pak šel dál. Ale úplně jsem mu zapomněla poděkovat za tu reklamu na český Budweiser. Jen jsem na něj jeětě vyštěkla: Would you like a T-shirt like this? A on že jo. A já: In blue? A Josh: Yes. Tak jsem mu ho dala a on mi poděkoval a podal ho Darrenovi. Od té doby čekám, jestli se v něm vůbec někdy objeví a vrtá mi hlavou, kam ho pak Darren dal, protože na zcela čerstvém videu, které jsem našla na Youtube, kde Josh nastupuje do autobusu s Darrenem, tak ten už tričko v ruce nemá. Pak jsem také viděla jednoho stěhováka, co vynášel ze sálu reprobedny, aby je mohli naložit do kamionu, jak drží v ruce moje otevřené pivo! No nic, hlavně, že mu přišlo k chuti a že jsem zviditelnila rodnou hroudu, že.

Poté, co Josh odjel, jsem ještě na ulici poprosila André Mangu o fotku:
Obrázek

A nakonec jsme s Caroline viděly na ulici stát samotného Ruslana, který tam čekal na jejich autobus, protože hned po koncertu jeli na další štaci do Bruselu. S Ruslanem jsem chvíli mluvila rusky, chvíli anglicky a on mi potvrdil, že pivo dostal a že si ho vypije v autobuse. To samé mi také napsal na Twitter, tak snad aspoň on ho mohl ochutnat.
Obrázek

Nemusím vám líčit, že jsem tu noc téměř nespala. Pořád se mi v hlavě honily všechny zážitky z celého dne, druhý den jsem jela zpět dom, ale celý týden mi trvalo, než se mi vrátilo 75 procent mé mozkové kapacity. Má rodina si klepe na čelo, ale vy mě jistě chápete.

A teď ta třešinka na dortě. Fanynka Diana požádala při oficiálním Meet and Greet v Bruselu Joshe o speciální fotku. A tady je: No není úžasná?
Obrázek

Moc doufám, že se Josh brzy vrátí do Evropy a pokud ano, tak jedu do Vídně, Paříže a možná i do Glasgow.

See you soon, Josh.

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » ned 16. čer 2013 23:04:51

Tak tohle je úžasné!!! Vrátilo mi to všechny vzpomínky na Vídeň i na předchozí koncerty. Místy se mi při čtení hrnuly slzy do očí, místy jsem se smála na celé kolo :D Ještě si dovolím pár komentářů k některým pasážím :) Klobouk dolů před tvými přípravami na koncert, dovedla jsi je do naprosté dokonalosti ;)

Kornelia píšeColonJosh Groban v Paříži 10. června 2013

Tak pomalu, ale jistě, se snáším ze svého obláčku, abych zachytila své pocity a zážitky z mého výletu a pobytu v Paříži, který trval necelých 24 hodin, ale přípravy na něj trvaly, ač s přestávkami, téměř čtyři měsíce.

...Duben – na francouzském fóru se mluví o oficiálním Meet and Greet pro členy FOJG. Zprávu předávám dál do ČR. To ještě netuším, kdo bude vylosován :-)....

A já Ti za to budu nadosmrti vděčná. Nebýt tvé zmínky, tak budu o setkání s Joshem stále jen snít... :-)

Kornelia píšeColon....a na Twitteru si otvírám druhý účet (naprosto Grobanovský), abych duchaplné vzkazy mých kolegů právníků neničila svými bláznivými zprávami a ptákovinami podobného žánru mého idola. Zkusmo zkouším poslat vzkaz novému pianistovi Grobandu, Ruslanu Sirotovi. Jupí, podruhé dostávám odpověď od celebrity (ta první byla od topmodelky Petry Němcové). Má otázka byla tak stupidní (týkala se Ruslanova piana), že se na ni nedalo než odpovědět. Po několika dnech zjišťuji, že Ruslan odpovídá všem. Je třeba toho využít, než se mu počet „předplatitelek“ nezvýší na tisíce. Pak už to nebude v jeho silách. A tak mu píšu o dárku, který chci Grobandu přivézt do Paříže a žádám ho o pomoc. A Ruslan odpovídá!

Když jsem se tě tuhle na twitteru ptala, jestli nemáš dva účty, nečekala jsem kladnou odpověď. O to víc mě pak překvapila. Ale díky tvému vysvětlení už to chápu. Člověk si u některých lidí potřebuje zachovat seriózní tvář :D
Ani já neodolala a ve snaze obdržet odpověď na twitteru aspoň od jednoho členu grobandu vymýšlím tweety, na které by mohli reagovat. A chytil se opravdu jen Ruslan, který je zatím akční a odpovídá všem, seč mu klávesnice stačí :D A i když mi poslal na mou otázku jen mrzutého smailíka, byla jsem šťastná jak blecha :D

Kornelia píšeColon
Také se zapisuji do dotazníku Ask Josh. I have a dream, jako ostatně několik dalších tisícovek fandů: zazpívat si s Joshem live. Mezitím si aspoň cvičím hlas a kromě poslouchání non-stop nového alba ničím rodinu svými vokalízami, oktávami, mimimi, mamama a podobným kvílením. No, American Idol bych asi nedala. http://www.youtube.com/watch?v=aC56SC4MCXk (prosím vydržet aspoň jednu minutu).

Nezníš vůbec špatně 8-)

Kornelia píšeColonNa poslední chvíli si objednávám speciální tričko přes firmu Photoshop.
Uf, tričko přijde jen dva pracovní dny před mým odjezdem do Paříže. Z Německa. Made in USA. Ať žije globalizace (druhé, totožné, tričko v modrém s bílým nápisem a ve velikosti XL je vypráno, vyžehleno a zabaleno s osobním vzkazem. Just in case).

Tenhle nápad se mi strašně líbí! Je originální a jen tvoje. Nehrozí, že bys v něm potkala někoho jiného. Tedy kromě Joshe, což by byla bomba :D

Kornelia píšeColonDen D – Celou cestu poslouchám na Ipodu Joshovu muziku a přestává mi fungovat čtvrtina mozku.

:D

Kornelia píšeColonNa nádraží Gare de l´Est mám sraz s Caroline a spolu jdeme na hotel. Odtud rovnou do restaurace naproti koncertnímu sálu. Po příchodu se zdravím s ostatními Grobanity. Vypadají stejně jako na svých profilových fotkách. Je skvělé přejít z virtualního světa do reality.

Vždycky říkám, že každý Joshův koncert je lepší než ten předchozí. A není to jen kvůli Joshovi, ale právě kvůli tomu, že se člověk sejde se stejně "postiženými" přáteli, které do té doby znal jen z internetu. A najednou je vidí naživo a zjistí, že jsou stejně úžasní jako Josh :) A připadáte si jako jedna velká rodina, kde jeden člen naprosto chápe druhého. A víte, že když řeknete cokoli, i kdyby to bylo cokoli mimo realitu, tak vás ostatní chápou. :lol:

Kornelia píšeColonČas neúprosně plyne a já pořád hledám způsob, jak předat Grobandu pivo, aby mi ho ochranka nezabavila jako posledně. Nakonec se domlouvám s jedním fandou (ano, i muži jsou mezi námi), který vyhrál oficiální Meet and Greet, že ho vezme rovnou Joshovi a poprosí ho, aby tašku předal svým muzikantům.

Předání daru je o nervy, člověk do poslední chvíle nemá jistotu, že to vyjde.

Kornelia píšeColonPak se seznamuji s Gayle Steverovou z New Yorku, která nám přivezla na prodej reklamní zboží organizace Grobanites for Charity (později od ní přijde zpráva na Twitteru, že jsme vybrali 450 euros). Pracuje na psycho-sociologické studii zkoumající vztah fanoušků k jejich idolům a používání sociálních médií v komunikaci celebrit s jejich fanoušky.

Tohle by mohlo být něco pro Anežku, která studuje psychologii ;)

Kornelia píšeColonO půl šesté mi funguje už jen polovina mozku.

:D
Kornelia píšeColon... když se k ní Christian sklání, aby byl obličejem na její úrovni. Když je řada na mě, mozek mi pracuje už jen na čtvrtinu. Vůbec necítím, že mě Christian bere kolem ramen, to zjišťuji až doma, když si fotky přetahuji na počítač. Děsně mu to sluší – na fotce i ve skutečnosti. Jsem ráda, že na ní nevypadám jako úplné střevo, protože mám pocit, že je mi tak 8 let...

:lol:

Kornelia píšeColonZačaly jsme s Caroline rozdávat glowsticky...

Přišel mi domů katalog od Popronu a co se tam neobjevilo? Svítící tyčinky! Mám v plánu nás předzásobit už teď na příští koncert ;) http://www.popron.cz/ohebne-svitici-tyc ... /s-603249/

Kornelia píšeColonPo písničce se přivítal s Paříží (a zmínil brambory) a jako v jiných městech, počínaje Moskvou, následoval „špatný překlad“ jeho proslovu. Tentokrát byla řada na Andrém.
http://www.youtube.com/watch?v=bgkZTXQXKbs

Bylo by možné přeložit Andrého věty? ;)

Kornelia píšeColonKdyž jsem vyšla na ulici, byly tam už zátarasy a mraky lidí. Přede mnou byly asi čtyři řady fanoušků a nebyla šance, jak se k zátarasu dostat. Když přišel Darren a začal na nás štěkat své obvyklé pokyny No hugs, no kisses, no pictures, no personnal messages, blablabla, dodala jsem si odvahy, ukázala jsem na tričko a zvolala: I´d like to have my T-shirt signed but I´m too far. A on se na mě podíval, všiml si badge a odpověděl, že udělají, co bude možné. Svitla mi pidijiskřička naděje. Josh se objevil na druhé straně zadního vchodu. A za mnou ta italská dívenka na vozíku, co se fotila s Christianem. Rodiče se neodvažovali poprosit stojící fanoušky, aby ji pustili dopředu. Nemluvili ani francouzsky ani anglicky. Tak jsem to řekla za ně a světe div se, dav se rozestoupil a holčina se i s vozíkem dostala až k bariéře. A já tím pádem stála hned za jejími rodiči, kteří mi děkovali. Ještě jsem se jim svou lámanou italštinou pokusila vysvětlit, že bych si chtěla nechat podepsat tričko, jestli by byli tak hodní a až jim Josh podepíše album pro dceru, tak jestli by mě mohli pustit k bariéře. Samozřejmě souhlasili.

Tohle je moc hezké! Za svou dobrotu jsi byla odměněna stejně. A tak to má být :)

Kornelia píšeColonJosh přišel na naši stranu zataraseného chodníku, po chvíli došel k vozíku, sklonil se a milé Italce podepsal badge, který jsme jí dali. Po chvíli její tatínek s vozíkem vycouval a já se tak dostala na jeho místo, ale to už byl Josh o kus dál. Tak jsem se zase odvážila připomenout se Darrenovi, a on mi řekl, ať mu to tričko podám. Já na to, že nemůžu, že bych tam pak byla na ulici jen v podprsence. Na to se mi omluvil!!! Nekecám, řekl mi, Oh, I´m sorry, OK.

Tady jsem dostala záchvat smíchu :lol:

Kornelia píšeColonA poslal Joshe za mnou. Ten se tedy o kus vrátil, já na něj vyhrkla: Could you please sign my T-shirt? A on se ke mně naklonil, aby si mohl přečíst ten jeho bláznivý tweet o kachně (no jo, no, v tu chvíli mi mozek odešel úplně – a byla jsem ráda, že jsem měla na sobě neprůsvitnou podprsenku a že tričko bylo až ke krku, Josh Nejosh :-)), rozesmál se a nachystal si svoji fixku. Já mu podala tu mou se slovy: Could you please use mine, as it is unwashable. A on: Sure. Vzal si fixu do ruky a pak mi na břicho vykouzlil svého úžasného smajlíka s kudrnatými vlásky. Tričko jsem při tom držela napnuté od těla, aby se mu na něj dobře psalo a taky protože by mi bylo blbý, kdyby to měl podepisovat na mých špecích!!! Namaloval očka a smějící se pusu a fixu mi vrátil. Moc jsem mu poděkovala, pěkně se mi přitom díval do očí a pak šel dál. Ale úplně jsem mu zapomněla poděkovat za tu reklamu na český Budweiser. Jen jsem na něj jeětě vyštěkla: Would you like a T-shirt like this? A on že jo. A já: In blue? A Josh: Yes. Tak jsem mu ho dala a on mi poděkoval a podal ho Darrenovi. Od té doby čekám, jestli se v něm vůbec někdy objeví a vrtá mi hlavou, kam ho pak Darren dal, protože na zcela čerstvém videu, které jsem našla na Youtube, kde Josh nastupuje do autobusu s Darrenem, tak ten už tričko v ruce nemá. Pak jsem také viděla jednoho stěhováka, co vynášel ze sálu reprobedny, aby je mohli naložit do kamionu, jak drží v ruce moje otevřené pivo! No nic, hlavně, že mu přišlo k chuti a že jsem zviditelnila rodnou hroudu, že.

Druhý záchvat smíchu. Nevím, jestli bych zvládla Joshovo podepisování s tričkem na těle. I když bych ho držela napnuté od těla. Pokud by mi do té doby fungoval mozek aspoň na třetinu, tak tady by vypnul zcela :lol: :oops:
....
Kornelia píšeColonNemusím vám líčit, že jsem tu noc téměř nespala. Pořád se mi v hlavě honily všechny zážitky z celého dne, druhý den jsem jela zpět dom, ale celý týden mi trvalo, než se mi vrátilo 75 procent mé mozkové kapacity. Má rodina si klepe na čelo, ale vy mě jistě chápete.

Naprosto tě chápeme :D

Kornelia píšeColonA teď ta třešinka na dortě. Fanynka Diana požádala při oficiálním Meet and Greet v Bruselu Joshe o speciální fotku. A tady je: No není úžasná?
Obrázek

Nádhera!
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » stř 19. čer 2013 20:09:30

Ach, to je úžasné! Taky se mi to všechno vrací. Já si myslela, kdo ví jak jsme při koncertě nebyly akční, ale proti vám jsme naprosté máčky :lol:

Btw. Ta Gayle mě opravdu zajímá. Už jsem uvažovala o tom, že bych na tohle téma psala diplomku, ale ještě jsem se nesetkala s člověkem, který by to zkoumal.
Anežka

MinaP
PříspěvkyCOLON 2
RegistrovánCOLON čtv 20. pro 2012 20:17:06

Příspěvekod MinaP » stř 19. čer 2013 23:56:38

Naposled jsem byla takhle napnutá, když jsem četla Da Vinci code :-) Fakt, je to jak detektivka. Nemohla jsem přestat i když je pozdě a brzo vstávám. Díky Kornélie, pobavila jsem se a konec mě dojal k slzám. Já zatím pořád zpracovávám zážitky, snažím se rozvzpomenout na detaily, ale byla jsem ve Vídni asi hodně mimo. A protože moje krátkodobá paměť dostává s věkem zabrat, píšu. Popsala jsem zatím 12 A4 a ještě nejsem u konce :-)

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » čtv 20. čer 2013 0:02:33

MinaP píšeColonNaposled jsem byla takhle napnutá, když jsem četla Da Vinci code :-) Fakt, je to jak detektivka. Nemohla jsem přestat i když je pozdě a brzo vstávám. Díky Kornélie, pobavila jsem se a konec mě dojal k slzám. Já zatím pořád zpracovávám zážitky, snažím se rozvzpomenout na detaily, ale byla jsem ve Vídni asi hodně mimo. A protože moje krátkodobá paměť dostává s věkem zabrat, píšu. Popsala jsem zatím 12 A4 a ještě nejsem u konce :-)

Jéé, Mílo, super, že jsi se zapojila i tady do fóra :) 12 A4???? Nenecháš si je jen pro sebe, že ne? ;)
Renata

Zpět na