Turné "STRAIGHT TO YOU"

informace o Grobanites ve světě
Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Re: Turné "STRAIGHT TO YOU"

Příspěvekod Anči » pon 05. zář 2011 7:49:58

Navzdory vstávání po 4. hodině si už od rána zpívám If I walk away, usmívám se jako debil a teď se dozvím, že už dneska odlétá do Evropy. Je to tady, je to tady!!! :P :P Bože, co tady bude dělat tak brzo? Ani nechci pomyslet. 8-)

To chce klid. Ještě je celý týden před námi.
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » pon 05. zář 2011 7:56:32

Už jste se rozhodly, co si vemete na podpis? U mě to bude Illuminations, jen nevím, jestli mám vzít tu knížečku, kde je pod fotkou akorát tak místečko pro podpis, a nebo jen tu vrchní fotku. U té je problém, že by se mi mohla cestou zmačkat. :?
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 05. zář 2011 8:52:24

Anči píšeColonUž jste se rozhodly, co si vemete na podpis? U mě to bude Illuminations, jen nevím, jestli mám vzít tu knížečku, kde je pod fotkou akorát tak místečko pro podpis, a nebo jen tu vrchní fotku. U té je problém, že by se mi mohla cestou zmačkat. :?

Beru zlatý lístek, který jsem si objednala právě k tomuhle účelu 8-)
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » pon 05. zář 2011 9:05:52

venalce píšeColon
Anči píšeColonUž jste se rozhodly, co si vemete na podpis? U mě to bude Illuminations, jen nevím, jestli mám vzít tu knížečku, kde je pod fotkou akorát tak místečko pro podpis, a nebo jen tu vrchní fotku. U té je problém, že by se mi mohla cestou zmačkat. :?

Beru zlatý lístek, který jsem si objednala právě k tomuhle účelu 8-)

Také jsem na to koukala, ale ten podpis se tam nebude podle mne tak vyjímat, a já chci mít podepsaný všechna alba. Jen nevím, jak nahnat ten skluz. Představa, že mu podstrkávám 10 let starý album je "embarassing." :oops:
Anna

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » pon 05. zář 2011 12:33:24

Nevím, co všechno se ve Vídni nachází a ani nemám ráda, když se během pár dnů turisti snaží vidět co nejvíce a běhají od jednoho k druhému, to z toho člověk snad ani nic nemůže pak mít, ale určitě chci vidět Schönnbrunn a možná Práter, Belvedere, nebo Albertinu, ale koukla jsem na ceny a všechno je docela drahý, tak nevím, kolik si vlastně mám vzít s sebou. Jenom sachr s kávou 10€. :?
Anna

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 05. zář 2011 15:37:16

Anči píšeColonNevím, co všechno se ve Vídni nachází a ani nemám ráda, když se během pár dnů turisti snaží vidět co nejvíce a běhají od jednoho k druhému, to z toho člověk snad ani nic nemůže pak mít, ale určitě chci vidět Schönnbrunn a možná Práter, Belvedere, nebo Albertinu, ale koukla jsem na ceny a všechno je docela drahý, tak nevím, kolik si vlastně mám vzít s sebou. Jenom sachr s kávou 10€. :?

Už jsem ve Vídni párkrát byla, tak už mám dost památek oběhaných. Ostuda je, že většinu jsem viděla jen zvenku, až na Hofburg a většinu kostelů. Z tvého seznamu mě nejvíc láká Albertina. V Madridu jsem navštívila muzeum Prado a byla jsem nadšená, takže jsem na obrazy poměrně namlsaná a zvědavá, co mi může Albertina nabídnout. Nejsem moc zámkový typ, kromě Versailles mě žádný zámek nenadchl, ale jak Belvedere, tak Schónbrunn mají krásné parky, takže jestli půjdete na prohlídku zámku, já ten čas vyplním procházkami v parku. Zvlášť ten schönbrunnský je nádherný. Do Prátru s vámi klidně půjdu, když mě nebudete nutit jít na nějakou šílenou atrakci :P Zvedá se mi žaludek, jen co vidím, jak to s těmi lidmi máchá :roll: :lol:
Když jsem byla posledně ve Vídni, zašli jsme si na sachr do Aidy vedle Stephansdomu (doufám, že tam stále ještě je). Když jsem pak pro zajímavost přepočítala ceny na naše, zjistila jsem, že je to srovnatelné s naší Aidou. Nepamatuji si tu cenu přesně, ale žádná tragédie to nebyla.
Jo, mám turistickou mapu a chystám se vytisknout i plán U-Bahn, kdybychom náhodou potřebovali ;)
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » pon 05. zář 2011 19:28:23

Uvažuju o tom, že vezmu všechny tři booklety a možná stihnu koupit i A Collection, které jsem dala kamarádce. Knížečka k Illuminations je moc velká a ta fotka by se asi zmačkala, takže to jsem vyloučila. Leda, že bych zešílela a koupila si i normální edici Illuminations :D :D :roll:
Anita Malek navrhuje setkání ve středu dopoledne. Počítala jsem spíš s odpolednem, nebo podvečerem těsně před koncertem, ale pokud to někdo naplánuje na dopoledne, přizpůsobím se.
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

eve

Příspěvekod eve » úte 06. zář 2011 10:20:01

Hi Grobanites!! I want sell one ticket in Vienna (14.09). If You want write to me!! my email: ewelina.palka4@wp.pl

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 06. zář 2011 18:45:33

Já si s sebou určitě vezmu Illuminations, přemýšlím, že bych si vzala přímo ty tvrdé desky a ty si nechala podepsat. A k tomu si vezmu ještě něco dalšího, jen nevím, co :D, kdyby se náhodou zadařilo ukořistit podpisy dva :lol:

Chci určitě vidět Schönbrunn, takže na tom se shodneme, a určitě si chci dát taky sachra přímo ve Vídni. V Albertině jsem taky ještě nebyla. Zbytek je mi jedno, tam nechám výběr na vás. Ale na atrakci v Prátru mě taky nedostanete :lol:
Renata

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » pát 09. zář 2011 12:23:13

Vzhledem k tomu, že chci vidět co nejvíc a stejně to bude jen povrchově, asi budu ráda, když budu ve středu včas u Konzerthausu :D Pokud by se to všem včetně Anity hodilo, byla bych pro posezení v nějaké blízké kavárně třeba od 17h. Nějak jsem nepochopila, jestli jde jen na svatbu, nebo i na koncert, a zda přijede sama, nebo i s Vinim.
Ještě jeden dotaz: Co si berete na sebe (na koncert)? Když jsem stejnou otázku četla u Němců v roce 2007 před Frankfurtem, připadala mi legrační, ale poté, co vidím Američanky v sukních a šatičkách, začala jsem o tom přemýšlet :? :roll:
Nápad s podepsáním tapet se neuskuteční. Teda vytištěné to mám, dokonce mi udělali omylem asi 3 tapeta 2x, ale Sarah jsem nepsala, páč nevím kam.
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

Zpět na