Vlogy

Josh naživo alespoň přes obrazovku :-)
Kornelia
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON pát 05. srp 2011 16:16:28

Re: Vlogy

Příspěvekod Kornelia » sob 05. kvě 2012 17:44:11

Anežko, to je zajímavé, já jsem ten vlog viděla včera večer (kvůli mé bláznivé práci nemám přes týden čas) a při vyslovení jména Petry mě tak nějak napadlo, jestli by to nebyl pěkný nový pár??? Oba se starají o charitu, Petra má velkou (i tragickou) životní zkušenost za sebou, která by se mohla Joshovi líbit, protože i on je, i přes svoji celosvětovou popularitu, oběma nohama na zemi, oba mají smysl pro humor a umí se pohybovat v showbusinessu. A pro nás by bylo úžasné, kdyby díky ní (ať je to přátelství mezi nimi jakékoli :lol: ) v ČR uspořádal koncert. To by byla skvělá příležitost se sejít, my české a moravské a slovenské fanynky, co? Já už jsem Petru kontaktovala přes Twitter a odpověděla mi, tak se snažte taky. Vidíš, teď mě napadlo, že bych mohla Joshovi napsat, jak se příjmení Petry správně vyslovuje. Jdu na to :-)

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 05. kvě 2012 22:18:28

Kornelia píšeColonAnežko, to je zajímavé, já jsem ten vlog viděla včera večer (kvůli mé bláznivé práci nemám přes týden čas) a při vyslovení jména Petry mě tak nějak napadlo, jestli by to nebyl pěkný nový pár??? Oba se starají o charitu, Petra má velkou (i tragickou) životní zkušenost za sebou, která by se mohla Joshovi líbit, protože i on je, i přes svoji celosvětovou popularitu, oběma nohama na zemi, oba mají smysl pro humor a umí se pohybovat v showbusinessu. A pro nás by bylo úžasné, kdyby díky ní (ať je to přátelství mezi nimi jakékoli :lol: ) v ČR uspořádal koncert. To by byla skvělá příležitost se sejít, my české a moravské a slovenské fanynky, co? Já už jsem Petru kontaktovala přes Twitter a odpověděla mi, tak se snažte taky. Vidíš, teď mě napadlo, že bych mohla Joshovi napsat, jak se příjmení Petry správně vyslovuje. Jdu na to :-)

Když se tehdá ti dva spolu objevili poprvé (Josh osobně zpíval YRMU během jejího vystoupení v Dancing with the Stars), tak moderátor její jméno vyslovil stejně. Myslím, že Petra si tak v USA prostě nechá říkat, aby to měli Američani lehčí na výslovnost.
Rozhodně by byli s Joshem zajímavý pár. A jestli to pro nás znamená, že bude Josh jezdit do Česka, tak proč ne? ;)
Někdo od nás už Petře psal, nejsem si úplně jistá, jestli jsi to byla jenom ty nebo ještě někdo jiný. Vím jen, že od ní přišla odpověď, že by ho u nás taky ráda viděla :D Tak doufám, že nezklame. Rozhodně by bylo dobře jí to čas od času připomenout.
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » ned 06. kvě 2012 16:21:15

Taky už mě myšlenka "Josh a Petra spolu" napadla. Náramně by se k sobě hodili. Nerada bych vás zklamala, ale jestli se nepletu, měla by se Petra letos v létě vdávat. Tak třeba bude místo po Joshově boku pro nějakou jinou Češku :lol:

EDIT: takže oprava, teď jsem četla poslední zprávu z 16. dubna, že svatba byla zrušena. Tak že by třeba?....
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 06. pro 2012 21:03:12

Po dlooooouhé době nový vlog. A zrovna tak úžasně dlouhý a zajímavý :D Škoda jen, že se nikdy nedozvíme, jak by Josh uvedl "Falling Slowly". Náhoda je blbec, no...zapomněl zrovna na ni :lol:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pát 07. pro 2012 0:08:30

Skvělý vlog! A jak mu to tam zase sluší :-) Vypadá tam odpočatě, spokojeně :)
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pát 07. pro 2012 0:25:17

melilotka píšeColonSkvělý vlog! A jak mu to tam zase sluší :-) Vypadá tam odpočatě, spokojeně :)

Na to, že si stěžuje na "jetlag", vypadá moc dobře. A jestli jsem to dobře pochytila, tak kolem Vánoc bude další vlog :D
Anežka

Zpět na