Nová videa

Josh naživo alespoň přes obrazovku :-)
Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Re: Nová videa

Příspěvekod Anči » sob 10. pro 2011 23:49:05

Přiznávám, nic jsem ještě neviděla. Nějak se na to necítím dostatečně silná. A přitom bych tak chtěla....
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 16. úno 2012 20:56:52

4:10
K: "Jak dlouho ti trvá dát dohromady album?"
J: "Záleží na tom s kým spolupracuji. Rád pracuji rychle. Mí fanoušci teď přikyvují: 'No jasně, každé tři roky...'"
:lol: :lol: :lol:
Nebýt té show, tak zapomenu, co je to záchvat smíchu. Prý to tentokrát bude vážně rychlé...Co si Josh představuje pod pojmem "rychlé"? Rok? Rok a půl? :lol:
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 18. úno 2012 14:49:29

[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xo2LzZ741dE#![/Youtube]
Přiznám se, že vůbec netuším, o co jde. Britská angličtina mi nedělá dobře na uši, a tak jsem trochu líná ji pozorně poslouchat :roll: Víte o tomhle videu, některá něco víc :?:

(Jaj, proč se mi to video nechce zobrazit?)
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » sob 18. úno 2012 21:02:42

venalce píšeColon[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xo2LzZ741dE#![/Youtube]
Přiznám se, že vůbec netuším, o co jde. Britská angličtina mi nedělá dobře na uši, a tak jsem trochu líná ji pozorně poslouchat :roll: Víte o tomhle videu, některá něco víc :?:

(Jaj, proč se mi to video nechce zobrazit?)

Ty youtube kódy jsou někdy psané v takových patvarech, že to fórum nerozluští. Zkrátila jsem ho na http://www.youtube.com/watch?v=Xo2LzZ741dE a už to jde. Neviděla jsem ještě ani jedno nové video, takže zatím nemůžu komentovat, ale jen co se na to podívám, tak určitě přihodím nějakou poznámku :)
Renata

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » sob 17. bře 2012 12:27:55

Povedený cover - zvlášť od Čecha! :o

Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 26. bře 2012 23:48:00

V téhle srandičce je i Josh...jako učitel zpěvu
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 10. čer 2012 10:02:59

Tohle mi asi nedá spát. Joshovi je na začátku špatně rozumět, tak nevím, co přesně o té písničce říká. Rozuměla jsem, že ji snad někde slyšel, ale jak Youtube, tak i Google jsou na ni krátcí. Že bychom tedy slyšeli něco z nového alba jako kdysi dávno Hidden Away?
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » ned 10. čer 2012 20:52:05

no jo, tomu začátku teda není vůbec rozumět. Mě by teda vůbec nenapadlo, že ta písnička existovala už předtím. Podle stránek té akce jsem si myslela, že ten muzikál vytvořili nově studenti té konzervatoře... Není to tam sice nikde tak uvedeno, ale mně to tak nějak připadalo.
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 10. čer 2012 21:15:41

melilotka píšeColonno jo, tomu začátku teda není vůbec rozumět. Mě by teda vůbec nenapadlo, že ta písnička existovala už předtím. Podle stránek té akce jsem si myslela, že ten muzikál vytvořili nově studenti té konzervatoře... Není to tam sice nikde tak uvedeno, ale mně to tak nějak připadalo.

Tohle byla ta akce s muzikálem? Proč není víc videí?! :? Přestávám v tom mít přehled, Josh se teď účastní tolika různých akcí, že se v tom ztrácím. Ale dneska jsou Tony, to si pamatuju perfektně :D
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 18. říj 2012 12:36:17

Předem upozorňuji, že je to video ve strašlivé kvalitě, většinu času není vůbec rozumět, ale i to málo mě rozbrečelo. Připomnělo mi to těch pět let, co o Joshovi vím, a jak moc mě to ovlivnilo. A když si představím, že jsem na něj narazila náhodou, že jsem ho mohla úplně minout, tak ty slzy přišly úplně samy...
Anežka

Zpět na