Nová videa

Josh naživo alespoň přes obrazovku :-)
ewickaa
PříspěvkyCOLON 144
RegistrovánCOLON stř 23. čer 2010 18:20:22

Re: Nová videa

Příspěvekod ewickaa » ned 18. zář 2011 15:18:33

Taky jsem koukala, že na youtube neni moc videí z vídně a z venku jen 2 a uplně k ničemu,všichni tam ječí, takže neni takřka nic slyšet :x Já myslim,že nelituje,já bych taky nelitovala..sice přijdeš o soukromý (ale pokud jsi šikovná,tak ani o to ne,viz. některé celebrity), ale získáš strašně moc,od známostí se spoustou lidí,přes zážitky, které bys jinak nikdy neměla možnost zažít,až po cestování po celém světě. a ještě je jeho práce jeho koníčkem,co já bych za to dala :)
Ewickaa :-)

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » stř 21. zář 2011 21:01:15

Mám pocit, že ve Vídni nebyly žádné schůdky, proto nemohl dolů. :(

Tak v Americe jsou fanoušci "grabby". :lol: :lol:

Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » stř 21. zář 2011 21:21:19

Anči píšeColonMám pocit, že ve Vídni nebyly žádné schůdky, proto nemohl dolů. :(

"Grabby", to je tak přesné! Pravdou je, že ti berlínští mě překvapili. Byli tak "disciplinovaní". Nevím, jestli to nebylo tím šokem, že se mezi nimi objevil, ale myslím, že i ve Vídni by se všichni okamžitě vrhli do uličky :lol: Už se nedivím, že se mu v Berlíně tak líbilo :D
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » stř 21. zář 2011 21:23:47

venalce píšeColon"Grabby", to je tak přesné! Pravdou je, že ti berlínští mě překvapili. Byli tak "disciplinovaní". Nevím, jestli to nebylo tím šokem, že se mezi nimi objevil, ale myslím, že i ve Vídni by se všichni okamžitě vrhli do uličky :lol: Už se nedivím, že se mu v Berlíně tak líbilo :D

Hlavně ty z 21.a 22. řady. :lol:
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 21. zář 2011 21:37:41

Anči píšeColonMám pocit, že ve Vídni nebyly žádné schůdky, proto nemohl dolů. :(

zatracený schůdky :(

Tohle video je fakt kvalita!!! Chudák Darren, ten se kvůli němu taky nalítá :lol:
Renata

ewickaa
PříspěvkyCOLON 144

Příspěvekod ewickaa » úte 27. zář 2011 19:08:10

všimly jste si,že má na sobě pořád to stejný? pochopila bych to,kdyby měl nějaký kostým ušitý speciálně pro turné,jako má třeba madonna,nebo beyoncé,ale sako,triko a kalhoty mi nepřijde jako kostým :lol: ale i tak je krásnej..

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » úte 27. zář 2011 20:07:18

ewickaa píšeColonvšimly jste si,že má na sobě pořád to stejný? pochopila bych to,kdyby měl nějaký kostým ušitý speciálně pro turné,jako má třeba madonna,nebo beyoncé,ale sako,triko a kalhoty mi nepřijde jako kostým :lol: ale i tak je krásnej..

Všimla a přemýšlím, zda mu to každý den někdo pere a kde, nebo těch triček a sak má více. To musí mít zavazadlový prostor jen pro sebe. :D
Anna

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » sob 01. říj 2011 13:08:02

Video od Anitky ze Stockholmu

Anna

ewickaa
PříspěvkyCOLON 144

Příspěvekod ewickaa » ned 02. říj 2011 13:07:38

Anči píšeColonVideo od Anitky ze Stockholmu

to je dokonalý!! :)

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 06. říj 2011 21:38:41

Co Q&A, to perla :lol: Tohle je z Mnichova. Povím vám, zažít tohle ve Vídni, tak se pod tu sedačku fakt svezu :lol: :lol: :lol: (btw. je parádní sledovat, jak se postupně učil německy...už se naučil i německy nadávat :P)
Anežka

Zpět na