Nová videa

Josh naživo alespoň přes obrazovku :-)
Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Re: Nová videa

Příspěvekod Anči » stř 19. říj 2011 17:57:52

Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » stř 19. říj 2011 18:06:52

melilotka píšeColonTak z tohohle mám husinu!! To intro je prostě parádní a vidět ho takhle zblízka a ze středu, tajil se mi až dech.

Až to vyjde na DVD, tak u toho spotřebuju balík kapesníků. :cry: (A běda jestli tentokrát nic nebude.)
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 19. říj 2011 22:33:27

Anči píšeColon
melilotka píšeColonTak z tohohle mám husinu!! To intro je prostě parádní a vidět ho takhle zblízka a ze středu, tajil se mi až dech.

Až to vyjde na DVD, tak u toho spotřebuju balík kapesníků. :cry: (A běda jestli tentokrát nic nebude.)

Jsem si jistá, že bude. Přece by to nenechali jen tak být bez záznamu 8-)
Renata

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 19. říj 2011 22:35:47

Anči píšeColon

Ten jeho smích ve čtyřicáté vteřině... :lol: nebo když zjistí, že vedle té slečny sedí maminka... :) při otázce na nudapláž nezapomněl zmínit, jak ho vyfotili bez trička. Jen se mi nelíbí ty komentáře pod videem na youtube... "není divu, že fanoušci JG mají tak špatnou reputaci"... :?
Renata

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » čtv 20. říj 2011 17:25:32

melilotka píšeColon
Ten jeho smích ve čtyřicáté vteřině... :lol: nebo když zjistí, že vedle té slečny sedí maminka... :) při otázce na nudapláž nezapomněl zmínit, jak ho vyfotili bez trička. Jen se mi nelíbí ty komentáře pod videem na youtube... "není divu, že fanoušci JG mají tak špatnou reputaci"... :?

My máme špatnou reputaci? Pravděpodobně za to mohou ti "Grabby fans." Musela jsem si ty komentáře jít přečíst, ačkoliv je ze zásady nikdy nečtu, protože bych byla naštvaná nebo zklamaná z toho, že existuje někdo, kdo Joshe neuznává a ještě ho nějak pomlouvá. Jestli se mi někdo nelibí, tak ho nebudu častovat kdovíjakými slovy apod, ne? Komentář se odvolává na nějaké no pants, pravděpodobně z toho videa, něco jsem tam o tom zaslechla, jen jsem přesně nerozuměla. Ale mně se video líbilo, i ta nuda pláž. :lol:
Anna

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 20. říj 2011 19:13:00

Furt říkám, že Q&A jsou nejlepší momenty z koncertů :lol: Ti londýnští fanoušci (fanynky) jsou fakt trochu "rozdovádění", ale co...Tentokrát jsem moc ten jeho kulomet nedávala, ale ten komentář k vy-víte-které fotce (volný překlad): "Možná jsem neměl nic říkat, protože by to bylo víc vzrušující, ale nemohl jsem si pomoct. Něco jako: 'Měl jsem kalhoty, přísahám!'" :lol: :lol: :lol:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 26. říj 2011 19:24:32

Pro ty, kdo zmeškaly(i) dnešní díl Oprah Show :D http://www.oprah.com/oprahshow/Surprise ... nbow-Video
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pát 28. říj 2011 15:57:23

Joshovo první vystoupení v televizi. R: "Chtěl bys být profesionálním zpěvákem?" J: "Chtěl." R: "Tak potom přijď a zase tu něco zazpívej." :lol:

(hurá, povedlo se!)
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pát 28. říj 2011 18:27:23

venalce píšeColonJoshovo první vystoupení v televizi. R: "Chtěl bys být profesionálním zpěvákem?" J: "Chtěl." R: "Tak potom přijď a zase tu něco zazpívej." :lol:
[Youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DuJBXfQ02W8[/Youtube]
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... uJBXfQ02W8

(z nějakého záhadného důvodu mi nefunguje tlačítko Youtube...prostě mi to sem nechce dát náhled videa)

To bylo tak dávno... Říkala jsem si u toho "Stalo se tohle vůbec někdy?" :lol: Je tam vidět ještě Joshova nesmělost, ale zároveň první známky jeho komediální povahy :D

Jinak s tím vkládáním z youtube - měla jsem stejný problém u nějakého videa na začátku týdne, prostě sem nešlo. Teď jsem zkusila namátkou jiné a to jde normálně, nevím, asi bude něco jinak v tom názvu...
Renata

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » sob 29. říj 2011 17:05:54

To je krásný :D

Renata

Zpět na