Oblíbená videa

Josh naživo alespoň přes obrazovku :-)
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Oblíbená videa

Příspěvekod venalce » pon 12. črc 2010 23:15:45

Po delší době jsem si pustila tohle interview...ke své hrůze jsem zjistila, že mám v poslechu stále co dohánět :?

Víte, že díky tomuhle interview jsem se přihlásila na staré fórum? Četla jsem tam vaše komentáře k němu a moc jsem se chtěla zapojit do diskuze, tak jsem podlehla pokušení :D
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » úte 13. črc 2010 7:05:16

Bojím se to pustit, protože vím, že nebudu zase rozumět a bojím se příštího roku, až se nás na něco zeptá. :roll:
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 13. črc 2010 9:18:57

Anči píšeColonBojím se to pustit, protože vím, že nebudu zase rozumět a bojím se příštího roku, až se nás na něco zeptá. :roll:

Myslím, že té druhé věci se vůbec nemusíš bát, pokud neomdlíš ;) Callegariho koncert pro nás byl opravdu ohromnou zkušeností. Když se lidé chtějí domluvit, tak se domluví (třeba i rukama nohama). Navíc jsem si všimla, že když dělá Josh rozhovor v zahraničí (teď si vzpomínám na nějaký rozhovor ve Francii) mluví pomaleji a používá jednodušší slova. A máme ho naposlouchaného :lol: Takže se vůbec nebojím, že bychom mu nerozuměli. A nevěřila bys, na co všechno si člověk vzpomene ve stresu, takže z naší strany to taky nebude problém :D
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » úte 13. črc 2010 11:12:57

Ve stresové situaci? To možná ano, ale tohle je infarktová věc. Budu napůl v komatu a k tomu bych měla mluvit anglicky, když to nezvládnu za plného vědomí?
Máš pravdu, teď si vzpomínám, že ve Francii mluvil pomaleji. Jestlipak je tak ohleduplný sám od sebe nebo mu to někdo poradil? :) Odpověď znám, díky.
Jak to myslíš s Callegarim? Vy jste si s ním šly popovídat?
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 13. črc 2010 11:51:46

My ne, to on sám! Vyšel ven z baziliky a šel rovnou k nám. Očividně nás poznal :shock: Pro mě to byl strašný šok, v životě se mi tak neklepala kolena a nešlo to zastavit, ať jsem se snažila jakkoli :lol: Ale od té chvíle vím, že už přežiju všechno :D Když jsme se byly schopné domluvit s ním, tak už s kýmkoli. A Renča má můj obdiv za duchapřítomnost a perfektní angličtinu (s americkým přízvukem) 8-)
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » úte 13. črc 2010 12:48:48

S americkým přízvukem, jo? Nu což, já věděla, že ta to bude jistit. :lol:
Anna

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 13. črc 2010 14:45:06

Já věděla, že nejlepší pozice po Callegariho koncertě bude stát zády k bazilice. :D Stát čelem a vědět, že se každou chvíli objeví ve dveřích, to by se mi neklepala jen kolena, klepala bych se celá. Pak, když jsem se se po tvých posuncích otočila a měla ho už skoro za sebou, už nebyl na rozklepání kolen čas. Nejhorší to pro mě bylo po závěrečném potlesku, kdy byl ještě čas utéct. Jak já chtěla vzít nohy na ramena a zmizet co nejdál! :lol:

Na Joshově koncertě se na mě nespoléhejte. Tam budu stát jen s otevřenou pusou, neschopná slova a pravděpodobně slintající :lol:
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 13. črc 2010 16:07:28

Tož to je jednoduché...po koncertě tě prostě postavíme zády ke dveřím :lol:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 13. črc 2010 16:10:06

venalce píšeColonTož to je jednoduché...po koncertě tě prostě postavíme zády ke dveřím :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Renata

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » úte 13. črc 2010 16:41:06

venalce píšeColonPo delší době jsem si pustila tohle interview...ke své hrůze jsem zjistila, že mám v poslechu stále co dohánět :?

Tohle interview je tvrdý oříšek. O Paulovi ani nemluvím :lol: :lol: U tématu britských show jsem mimo. Vůbec nechápu, co to Josh dělá, jak napodobuje vyzvánění mobilu, přijetí hovoru a zaklapnutí. A kdo je Stewy? Nebo jak se to píše?
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

Zpět na