Oblíbená videa

Josh naživo alespoň přes obrazovku :-)
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Oblíbená videa

Příspěvekod venalce » úte 13. črc 2010 17:47:19

Stewie je postava z animovaného seriálu Family guy (u nás přeloženo jako Griffinovi). Je to něco mezi Simpsonovými a South Parkem. Stewie je geniální mimino s vražednými sklony. Kdysi jsem viděla pár dílů a jeho hlášky jsou nezapomenutelné. Osobně dávám přednost Simpsonovým, je to pro mě stravitelnější http://www.csfd.cz/film/77193-griffinovi/
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » ned 08. srp 2010 13:50:58

Tohle se podle mě objjevilo až teď, ale možná jsem jen zaspala .... Nejvíc mě zaujalo to křupání kloubů na začátku :D :D

Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 08. srp 2010 14:58:25

Je docela zážitek sledovat Joshe při zkoušce :lol: Tohle video se ke taky dostalo až teď. Nejvíc jsem se pobavila ve chvíli, kdy mu šachovali s mikrofonem. On si to "šaškování" prostě neodpustí :D Joshův styl prokřupávání kloubů ještě patří k tomu mírnějšímu. Víc mi vadí takové to vytahování prstů nebo jejich převracení do nepřirozených úhlů :roll:
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » pon 09. srp 2010 7:52:24

Na začátku je vyloženě k sežrání (jako kdyby jindy nebyl ... :D ). Jak tam tak skromně stojí ... Aaaaaaaaaach jo :oops: :oops:
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » pon 09. srp 2010 11:37:09

Jakmile jsem uviděla Joshe si prokřupnout prsty, dostala jsem hysterický záchvat smíchu. ;) :mrgreen: Ani nevím :D proč. Možná mě dostalo, že to dělám úplně stejně jako on. :D :lol: :P
Hanka

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » pon 09. srp 2010 12:07:48

karamelka píšeColonNa začátku je vyloženě k sežrání (jako kdyby jindy nebyl ... :D ). Jak tam tak skromně stojí ... Aaaaaaaaaach jo :oops: :oops:

Nebudu tady rozepisovat, co všechno cítím, když ho tam tak vidím postávat. Začínám roztávat.
Jistě znáte herečku Květu Fialovou. Je to taková jakoby "rozevlátá" osobnost. Nepamatuji si přesně, jak ona to říká, ale něco v tom smyslu, že nesnáší chlapy. Ale má ráda muže.
Chápu, bohužel znám jenom toho jednoho.
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » sob 02. říj 2010 0:28:15

Omlouvám se, vím že tohle video je známé, několikrát viděné, ale dneska si to pouštím stále dokola a dokola a jsem z toho hotová. Jak si na konci položí ruku na srdce, k tomu se usměje, na závěr povytáhne obočí...promiňte, musela jsem se podělit. :cry:
K tomu jsme se teď dozvěděla o Tariqhovi a jeho ženě. Doprčic. Tolik jsem se rozplývala, když psal vyznání lásky na Valentýna a výročí atd. a teď tohle.
Den začal depkou a skončil u kapesníku.

Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » sob 02. říj 2010 21:56:41

Teď jsem vlezla na fb a první, co na mě baflo, byl Tariqhův komplikovaný vztah :o A právě proto, že si pamatuju jeho komentáře na valentýna a na výročí, tak nevím, jestli tomu mám věřit, jestli vůbec mluví o vztahu s manželkou. Prostě to nějak nechápu :shock:
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 25. lis 2010 23:03:41

Jedno novější interview, které mě rozesmálo až k slzám :lol: (doporučuju hlavně moment od 3:50 dál, ale je toho tam na zasmání víc ;))
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » pát 26. lis 2010 15:32:28

Moje oblíbené video. 8-)

Mimochodem, těch dárků tam bylo víc. Všichni třeba dostali tašku s vínem. Tariqh si ji taky pěkně hlídal. :lol: To byl vlastně jediný způsob, jak se dalo k Joshovi dostat. Po koncertě se to kolem něj navalí a vy prostě nemáte šanci. :roll:
Anna

Zpět na