O Joshovi

cokoli nás napadne:-)
Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

O Joshovi

Příspěvekod Bloota » sob 19. čer 2010 22:21:34

Tak konečně se nemusím krotit v mých představách. Máme zde své zázemí. Můžu sem napsat zase cokoli bez obav, že by si o mě někdo pomyslel něco špatného.
Reni, ráda bych zase měla téma na sny, které bychom mohly vidět jen při přihlášení, šlo by to?
Ne že by se mi něco zdálo. Buď v pohodě, Anči.

Ráda bych vás o něčem informovala. Nevím, jestli je dobrá zpráva, ale není zas tak špatná.
Ve škole jsem se o Joshovi zmínila jednomu spolužákovi. Ani jsem mu nemusela říkat, jak mi na Joshovi záleží. Poznal to, jak jsem o něm mluvila. A právě proto, že ho mám ráda, se mi ho snaží zprotivit. Před celou třídou vykřikuje, jak je Josh teplej a furt se mě ptá, co bych napsala na transparent, až budu na jeho koncertě, jestli na něj zakřičím I love you (to Josh ode mě ale nikdy neuslyší, i když je to pravda.), co bych dělala, jestli by umřel, jestli bych brečela, nebo oblíkala se do černýho, nebo přestala chodit do školy (upřímě řečeno mě tohle už napadlo hodněkrát a říkám si, že bych to asi nepřežila), jedna holka si dokonce myslela, že je mrtvý a právě proto to začal roztrubovat. Jednou jsem se prořekla, že má bratra, tak říká něco o tom, že je taky teplej a že by mě možná vzali do trojky... A takových keců má fůru, je dotěrněj a hnusnej a celá třída se tomu směje.
Ale přesto všechno to má jeden velký klad. Díky němu ho totiž všichni mají v paměti a ptají se mě na něj. Chápete? Oni jsou na Joshe doopravdy zvědaví a jedna holka si dokonce od něj sama sehnala pár písní poslala je další kámošce a té se taky líbí.

Takže, jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré.
Hanka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Re: O Joshovi

Příspěvekod melilotka » sob 19. čer 2010 23:24:39

Hani, v kolikátém ročníku že jsi? Ve třeťáku? Je mi to jasné. Kluci Tvého věku nemají rozum, proto Ti říká to, co říká. Ale jestli se Ti díky tomu podařilo zaujmout Joshem nějakou spolužačku, tak aspoň něco :D

Sny budou, jen jsem zatím nezjistila, jak zpřístupnit jedno téma jen pro některé uživatele :roll: Ale neboj, sny budou.
Renata

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » čtv 24. čer 2010 12:31:48

Dneska ráno jsem ze zvyku pustila TV a na ČT1 dávali americký film Nezapomenutelný příběh z r. 1957. Na tom by nebylo nic tak zajímavýho, ale já si vedle názvu filmu všimla, jak se ten film jmenuje v originále - An Affair to Remember. Nedalo mi to a musela jsem se na něj podívat. Stejnojmenná písnička, kterou Josh jednou zpíval za doprovodu Johna Williamse, je vážně z tohohle filmu. Hned je mi ta písnička zase trochu bližší :)
Renata

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » čtv 24. čer 2010 19:44:52

:o :)
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pát 27. srp 2010 23:12:33

věděly jste, kdy má Josh svátek? Mělo by to být 1. září. Takže za pár dní... 8-)

http://www.americannamedaycalendar.com/september.html
Renata

Bloota
PříspěvkyCOLON 151

Příspěvekod Bloota » sob 28. srp 2010 11:54:03

To jsem nevěděla, ale vždycky mě to zajímalo.
Hanka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 31. srp 2010 7:05:03

Člověk se po ránu vzbudí a vybafne na něj tolik novinek :o A rovnou vlog a koncert vysílaný online :shock: Tož nezapomeňte dneska v pět odpoledne zapnout počítač ;)
Anežka

Bloota
PříspěvkyCOLON 151

Příspěvekod Bloota » úte 31. srp 2010 11:29:23

Taky to pro mě bylo překvapení, ale to já ráda. :lol:
Hanka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » sob 04. zář 2010 22:57:31

venalce píšeColonČlověk se po ránu vzbudí a vybafne na něj tolik novinek :o A rovnou vlog a koncert vysílaný online :shock: Tož nezapomeňte dneska v pět odpoledne zapnout počítač ;)

O co jsem přišla? :o
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 05. zář 2010 10:25:09

Na tom koncertu bylo nejzajímavější, že se moderátor v jednom studiu spojoval s různými umělci u nich doma a oni pak své vystoupení přenášeli online přes webkamery. Od Joshe tam teda byl jen záznam, protože jak říkal ráno ve svém vlogu, zlobil ho internet.

(Ta píseň by si zasloužila daleko lepší zvuk, webkamera na to nestačí, takže to šustí a píská, když Josh přitlačí na hlase)
Anežka

Zpět na