O Joshovi

cokoli nás napadne:-)
melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Re: O Joshovi

Příspěvekod melilotka » stř 21. pro 2011 18:33:49

Můj názor znáš, tedy varianta č. 3 :) Jsem rozhodně pro, aby z toho bylo i video na youtube. A určitě tu prezentaci dám ke stažení i na webovky ;)
Renata

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » čtv 22. pro 2011 10:33:01

Céline jsem vynechala, takže problém s čárkami odpadl. Tím videem se budu zabývat, ale ještě nevím kdy. Do Nového roku to asi nestíhám. Ale sama se na to těším, ač ještě nevím, jak to udělám. Ve Windows 7 je totiž něco jiného než Movie Maker, který jsem používala na ta minulá videa.
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » úte 10. led 2012 18:35:56

Míša

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » stř 11. led 2012 14:16:37

karamelka píšeColon

U některých obrázků sice nestíhám číst, ale jinak paráda. Chceš mít to potěšení vyvěsit to osobně na naše fb stránky? 8-)
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » čtv 12. led 2012 19:19:05

Já vím, že ta videoverze je na čtení moc rychlá, ale těch slidů je hodně a musí to odpovídat délce písničky. Na YouTube to stejně nikdo nebude číst slovo od slova, s tím nepočítám. Je to spíš jen takové lákadlo pro nováčky, aby začali pátrat víc a šli třeba na webovky atd. Dej to kam chceš, já jsem si oddechla, že jsem splnila úkol a jsem s tím celkem spokojená. :D I když to trvalo rok :(
Míša

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » čtv 12. led 2012 20:21:37

Ještě poznámka: Původně jsem na YouTube nahrála video s Remember when it rained, ale za pár minut mi to hlásilo, že video bylo zablokováno )kvůli právům na písničku). Tak jsem stáhla Joshovo vystoupení u Regis and Kelly, vzala z toho jen zvuk a ten jsem přidala k videu. Doufám, že jsem je tímto oblafla a nechají to tak. Jinak kdybyste chtěly, můžu tam stejným způsobem dát jinou skladbu. Když teď je k If I walk away oficiální klip, je to trochu hloupé... Nějak mě nenapadlo, že to vypluje na světlo tak brzy.
Míša

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 12. led 2012 21:49:02

karamelka píšeColonJeště poznámka: Původně jsem na YouTube nahrála video s Remember when it rained, ale za pár minut mi to hlásilo, že video bylo zablokováno )kvůli právům na písničku). Tak jsem stáhla Joshovo vystoupení u Regis and Kelly, vzala z toho jen zvuk a ten jsem přidala k videu. Doufám, že jsem je tímto oblafla a nechají to tak. Jinak kdybyste chtěly, můžu tam stejným způsobem dát jinou skladbu. Když teď je k If I walk away oficiální klip, je to trochu hloupé... Nějak mě nenapadlo, že to vypluje na světlo tak brzy.

Tak tam zkus dát Remember when it rained z Awake live...nebo to by taky nefungovalo?
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » ned 15. led 2012 12:21:51

Zkusím stáhnout zvuk z nějakého videa z YouTube. Nesmí to být nic oficiálního. Teda aspoň já si to tak vysvětluju.
Míša

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 27. úno 2012 8:34:10

Otázka za deset milionů: Byl Josh včera na Oscarech nebo se díval v televizi? Nějak jsem ztratila přehled, kde se zrovna nachází. Vím, že se začal natáčet film Coffee Town, ale nevím kde. Teoreticky by mohl být u rodiny v L.A., když má narozeniny, a tož by mohl jít i na ceremoniál. Mám já to ale starosti :roll: :lol:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pon 27. úno 2012 14:25:57

venalce píšeColonOtázka za deset milionů: Byl Josh včera na Oscarech nebo se díval v televizi? Nějak jsem ztratila přehled, kde se zrovna nachází. Vím, že se začal natáčet film Coffee Town, ale nevím kde. Teoreticky by mohl být u rodiny v L.A., když má narozeniny, a tož by mohl jít i na ceremoniál. Mám já to ale starosti :roll: :lol:

Kladla jsem si tu samou otázku. Na Oscary jsem koukala, ale Joshe jsem nespatřila (jak bych taky mohla v tom množství jiných hvězd :D ) Ale zrovna jeho partnerka z CSL Emma Stone byla na Oscarech nepřehlédnutelná. Při předávání ceny s Benem Stillerem se pěkně rozjela :lol:
Renata

Zpět na