O Joshovi

cokoli nás napadne:-)
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: O Joshovi

Příspěvekod venalce » pon 27. úno 2012 20:09:40

melilotka píšeColon
venalce píšeColonOtázka za deset milionů: Byl Josh včera na Oscarech nebo se díval v televizi? Nějak jsem ztratila přehled, kde se zrovna nachází. Vím, že se začal natáčet film Coffee Town, ale nevím kde. Teoreticky by mohl být u rodiny v L.A., když má narozeniny, a tož by mohl jít i na ceremoniál. Mám já to ale starosti :roll: :lol:

Kladla jsem si tu samou otázku. Na Oscary jsem koukala, ale Joshe jsem nespatřila (jak bych taky mohla v tom množství jiných hvězd :D ) Ale zrovna jeho partnerka z CSL Emma Stone byla na Oscarech nepřehlédnutelná. Při předávání ceny s Benem Stillerem se pěkně rozjela :lol:

Na čem dávali Oscary? :shock: Netušila jsem, že se na ně dá dívat i u nás :o
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pon 27. úno 2012 21:02:02

venalce píšeColon
melilotka píšeColon
venalce píšeColonOtázka za deset milionů: Byl Josh včera na Oscarech nebo se díval v televizi? Nějak jsem ztratila přehled, kde se zrovna nachází. Vím, že se začal natáčet film Coffee Town, ale nevím kde. Teoreticky by mohl být u rodiny v L.A., když má narozeniny, a tož by mohl jít i na ceremoniál. Mám já to ale starosti :roll: :lol:

Kladla jsem si tu samou otázku. Na Oscary jsem koukala, ale Joshe jsem nespatřila (jak bych taky mohla v tom množství jiných hvězd :D ) Ale zrovna jeho partnerka z CSL Emma Stone byla na Oscarech nepřehlédnutelná. Při předávání ceny s Benem Stillerem se pěkně rozjela :lol:

Na čem dávali Oscary? :shock: Netušila jsem, že se na ně dá dívat i u nás :o

HBO
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 27. úno 2012 21:34:11

melilotka píšeColon
venalce píšeColonNa čem dávali Oscary? :shock: Netušila jsem, že se na ně dá dívat i u nás :o

HBO

Tím se to vysvětluje...to doma nevedeme 8-)
Anežka

Kornelia
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON pát 05. srp 2011 16:16:28

Příspěvekod Kornelia » ned 11. bře 2012 22:49:05

Mám taky otázku za sto miliónů. čím to je, že se mi během uplynulého týdne třikrát zdálo o Joshovi? Z toho jednou v Praze na Karlově Univerzitě (Filozofické fakultě - mé Alma Mater), kam přišel (na přednášku????) a protože se najednou hrozně ochladilo, nabídla jsem mu svůj kabát a on si ho vzal. Ráno jsem ho našla v přednáškovém sále a v kapse napsaný lístek, kde mi děkoval za půjčení. Máte někdo doma snář??? :P Znamená to, že by příští rok mohl přijet do Prahy na koncert?

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 12. bře 2012 22:45:40

Kornelia píšeColonMám taky otázku za sto miliónů. čím to je, že se mi během uplynulého týdne třikrát zdálo o Joshovi? Z toho jednou v Praze na Karlově Univerzitě (Filozofické fakultě - mé Alma Mater), kam přišel (na přednášku????) a protože se najednou hrozně ochladilo, nabídla jsem mu svůj kabát a on si ho vzal. Ráno jsem ho našla v přednáškovém sále a v kapse napsaný lístek, kde mi děkoval za půjčení. Máte někdo doma snář??? :P Znamená to, že by příští rok mohl přijet do Prahy na koncert?

Kéž by přijel! Bohužel ti nemůžu posloužit ani snářem ani freudovským rozborem (zatím). Asi ti ho něco připomnělo, zeptej se svého podvědomí ;)
Anežka

Kornelia
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON pát 05. srp 2011 16:16:28

Příspěvekod Kornelia » úte 13. bře 2012 19:55:36

Tak to asi bude tím, že jsem týden lyžovala v Savojských Alpách a byla tam docela zima :lol: . Nevíte někdo, jestli Josh lyžuje?

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 13. bře 2012 21:10:33

Kornelia píšeColonTak to asi bude tím, že jsem týden lyžovala v Savojských Alpách a byla tam docela zima :lol: . Nevíte někdo, jestli Josh lyžuje?

Mám pocit, že v jednom vlogu nebo interview říkal, že zkoušel snowboard (ale je to bez záruky).
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 13. bře 2012 22:33:34

venalce píšeColon
Kornelia píšeColonTak to asi bude tím, že jsem týden lyžovala v Savojských Alpách a byla tam docela zima :lol: . Nevíte někdo, jestli Josh lyžuje?

Mám pocit, že v jednom vlogu nebo interview říkal, že zkoušel snowboard (ale je to bez záruky).

To je pravda, v nějakém vlogu to, myslím, zmiňoval. Každopádně dobrý tip na otázku, až zase bude nějaká možnost se ho třeba na twitteru ptát. Něco ve stylu: "lyže nebo snowboard?"
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 16. črc 2012 20:11:58

Jestli jsem v LIVE! with Kelly dobře slyšela, tak kromě toho, že Josh chodí po New Yorku pěšky nebo používá metro (kde musí neustále způsobovat náhlý srdeční kolaps spolucestujícím fanynkám), tak taky jezdí na kole. Dokážete si to představit? Moje fantazie selhává u helmy :lol:
A taky se zase navážel do Michaela Strahana. Ti dva si prostě nedají pokoj :lol:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 18. črc 2012 13:45:08

venalce píšeColonJestli jsem v LIVE! with Kelly dobře slyšela, tak kromě toho, že Josh chodí po New Yorku pěšky nebo používá metro (kde musí neustále způsobovat náhlý srdeční kolaps spolucestujícím fanynkám), tak taky jezdí na kole. Dokážete si to představit? Moje fantazie selhává u helmy :lol:
A taky se zase navážel do Michaela Strahana. Ti dva si prostě nedají pokoj :lol:

Kolo bych si ještě představit dokázala, ale co takové kolečkové brusle? :lol:
Renata

Zpět na