Poprvé na našem fóru?

informace pro všechny nové členy
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Poprvé na našem fóru?

Příspěvekod venalce » ned 08. kvě 2011 20:18:20

Anči píšeColon
melilotka píšeColontohle se netýká Joshe, ale nedalo mi to a musím to sem dát: http://www.ticketportal.sk/podujatie_se ... p?ID=15838 . Tenhle rok obětuju kultuře, takže kdybyste náhodou některá uvažovala, že byste ráda ještě na Il Divo, tak bych udělala vše pro to, abych mohla jet taky ;)

Dneska mám náladu na Il Divo, tak jsem to šla teprve teď zkouknout a naštěstí je to už asi vyprodaný. Lístky byly od 120-220 Eur a já bych byla klidně dneska schopná si ho možná koupit. Co mě ale zase trochu naštvalo bylo, když jsem četla jak v Chorvatsku měli 40 000 diváků a v Barceloně dokonce 70 000. A zná je tady někdo?? Pochybuju. Zase mám pocit, že žiju v zemi nekulturních lidí, pro které je vrchol Lady Gaga. (Ráda bych věděla, jaký má na ni Josh názor).

Lady Gaga je možná v mnoha ohledech šílená (otázkou je, co všechno jenom hraje), ale překvapivě umí zpívat, narozdíl od mnohých jiných. Na to, abych ji "pravidelně" poslouchala je ale moc velký psychouš. Jaký má na ni názor Josh? Hm, řeknu to takhle. Před pár měsíci se mi na fb objevilo: Josh Groban a Lady Gaga se stali přáteli...Ostatně baví se i s Katy Perry, takže koho to překvapuje?

Jak tak koukám na cenu těch lístků, říkám si, že jsme ještě dopadli velice slušně. Netuším, jestli bych za koncert, byť by to byl Joshův, dala přes 100 € :shock:
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 01. říj 2016 20:55:42

Připadám si tu jak poprvé. Už jsem úplně zapomněla, jak se fórum používá :lol: Heslo jsem si musela nechat vygenerovat nové a chtěla jsem si změnit ikonku, abych byla věrná své Šklíbě, ale nepovedlo se mi to, hází to naprosto absurdní hlášku o rozměrech ikonky :roll: Taky už jsem zapomněla, kde je tlačítko "zobrazit nepřečtená témata", nikde ho nemůžu najít. Btw. je fórum veřejně přístupné nebo jen pro přihlášené uživatele? :|
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » ned 02. říj 2016 21:14:34

venalce píšeColonPřipadám si tu jak poprvé. Už jsem úplně zapomněla, jak se fórum používá :lol: Heslo jsem si musela nechat vygenerovat nové a chtěla jsem si změnit ikonku, abych byla věrná své Šklíbě, ale nepovedlo se mi to, hází to naprosto absurdní hlášku o rozměrech ikonky :roll: Taky už jsem zapomněla, kde je tlačítko "zobrazit nepřečtená témata", nikde ho nemůžu najít. Btw. je fórum veřejně přístupné nebo jen pro přihlášené uživatele? :|

To mi povídej, jsem na tom stejně :D Sama jsem spoustu věcí zapomněla a ještě na ně nepřišla :-). Navíc máme teď nejnovější verzi fóra, nějaké věci se tady změnily, nefunguje úplně dokonale nejnovější verze s češtinou (od toho všude to COLON), ale to se doladí. Přístupnost fóra - když se odhlásím, tak na počítači mám témata normálně viditelná a přístupná. Na mobilu mě to nutí se přihlásit.
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 03. říj 2016 21:46:52

melilotka píšeColonTo mi povídej, jsem na tom stejně :D Sama jsem spoustu věcí zapomněla a ještě na ně nepřišla :-). Navíc máme teď nejnovější verzi fóra, nějaké věci se tady změnily, nefunguje úplně dokonale nejnovější verze s češtinou (od toho všude to COLON), ale to se doladí. Přístupnost fóra - když se odhlásím, tak na počítači mám témata normálně viditelná a přístupná. Na mobilu mě to nutí se přihlásit.

No, to bude ještě veselé :lol:
Anežka

Zpět na