Poprvé na našem fóru?

informace pro všechny nové členy
ewickaa
PříspěvkyCOLON 144
RegistrovánCOLON stř 23. čer 2010 18:20:22

Re: Poprvé na našem fóru?

Příspěvekod ewickaa » stř 23. čer 2010 18:27:18

tak jsem tu konečně taky a líbí se mi tu ;)
Ewickaa :-)

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » stř 23. čer 2010 22:11:12

Vítej "doma", Evi :D
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » čtv 24. čer 2010 19:21:49

Jedno téma v angličtině není špatný nápad ;)
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » čtv 24. čer 2010 20:14:26

Pustím se do něj 8-)
Renata

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » čtv 01. črc 2010 17:05:27

Holky, zajímalo by mě, co se u vás změnilo potom, co jste Joshe poznaly. Jestli jste třeba neměli něco rádi, ale potom, co jste zjistili, že se to Joshovi líbí, jestli jste to začli mít rádi taky. (Třeba sledování ňákýho sportu nebo tak něco).
U mě ta změna byla v poslechu hudby. Potom co jsem uslyšela jeho hlas. Jsem se najednou zamilovala do klasiky a opery. Teď už absolutně nemůžu pochopit, jak se mi to předtím mohlo nelíbit.
A předtím jsem nikdy nepátrala po písních, které jsem jednou slyšela a líbily se mi. Teď když slyším jakoukoli píseň, která se mi líbí třeba jenom ždibíček, musím si ji okamžitě najít a stáhnout. Takhle jsem poznala mnoho skvělích umělců, které bych bez Joshe neznala. A za to mu moc děkuju.
Hanka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pát 02. črc 2010 9:34:15

Je toho hodně, co se u mě změnilo, Hani. Stejně jako u tebe, jsem začala zjišťovat u každé písně, která se mi zalíbila, od koho je. Poznala jsem spoustu skvělých umělců, o kterých jsem do té doby neměla ani tušení, začala jsem poslouchat world music. Naučila jsem se angličtinu (a stále se jí učím). Poznala jsem spoustu skvělých lidí (včetně vás). Naučila jsem se "kódované zprávy" z bulváru (tzn. dokážu je z bombastické nadsázky převést na normální situaci). A našla bych spoustu dalších věcí, které se od té doby změnily ;)
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 12. črc 2010 23:18:19

Dotaz trochu mimo: Dnes večer se tu objevuje nějaký šedivý uživatel Google [Bot]. Copak to může být zač? :|
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pon 12. črc 2010 23:33:34

venalce píšeColonDotaz trochu mimo: Dnes večer se tu objevuje nějaký šedivý uživatel Google [Bot]. Copak to může být zač? :|

http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=182072
Renata

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » sob 07. srp 2010 9:48:17

Jenom jedna vsuvka. Jestli jste postrádaly Inku (Kateřina Flachsová), tak nejméně 4 uplynulé měsíce byla stále někde mezi Prahou a Londýnem, ale od minulého týdne tam už zůstala nastálo. Odešla tam za přítelem a jak sama přiznala, díky tomu to tam má všechno lehčí, jinak by asi zdrhla zpátky. Je to prostě těžký začínat někde znovu.
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 07. srp 2010 20:22:50

Anči píšeColonJenom jedna vsuvka. Jestli jste postrádaly Inku (Kateřina Flachsová), tak nejméně 4 uplynulé měsíce byla stále někde mezi Prahou a Londýnem, ale od minulého týdne tam už zůstala nastálo. Odešla tam za přítelem a jak sama přiznala, díky tomu to tam má všechno lehčí, jinak by asi zdrhla zpátky. Je to prostě těžký začínat někde znovu.

Tak Ina se nám odstěhovala do Londýna? Tož ať se jí tam daří :D Doufám, že se nám občas ozve...Ty jsi s ní stále v kontaktu, Anči?
Anežka

Zpět na