Poprvé na našem fóru?

informace pro všechny nové členy
Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Re: Poprvé na našem fóru?

Příspěvekod Anči » sob 07. srp 2010 23:14:20

To ne, ale chytla jsem ji tenhle týden na FB zrovna při změně aktuálního místa bydliště. ;)
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » ned 24. říj 2010 19:27:16

Před časem se tu Hanka ptala, v čem jsme se změnily. Před pár dny jsem zjistila, že i já trpím závistí, žárlivostí a kdovíčím, protože, když jsem zjistila, že si 2 holandské fanynky (Trudyvano a rapsberry na MB) vyjedou na jeden z living room koncertů, tak to se mnou zamávalo. A co hůř, takové to "naštvání" co jsem v tu chvíli měla, se mi přeneslo i na Joshe, jako kdyby za to mohl. Což vlastně může, že jo. :lol:
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » ned 24. říj 2010 19:38:14

To bude jeden z těch koncertů, na kterých mají fanoušci pomoct plánovat jeho turné?
No, tak ať tam holky nejedou jen tak zbůhdarma. Doufám, že prosadí koncerty ve střední Evropě! ;)
Renata

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » pon 17. led 2011 21:11:18

Zdá se, že tu máme vetřelce :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » pon 17. led 2011 21:42:06

karamelka píšeColonZdá se, že tu máme vetřelce :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nějak se jim tu zalíbilo...včera se tu taky pár spammerů objevilo.
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 25. led 2011 0:00:09

venalce píšeColon
karamelka píšeColonZdá se, že tu máme vetřelce :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nějak se jim tu zalíbilo...včera se tu taky pár spammerů objevilo.

Zkoumala jsem na netu, jak jim zabránit v posílání spamů. Objevila jsem článek, který mě zrovna dvakrát nepotěšil. Podle něj se spammerům na fórech těžko brání, zatím nikdo nenašel účinnou obranu, triky, které zpočátku fungují, prý dokážkou spam-boti dřív nebo později vyřešit a pak je obejít a zase otravovat. Ale pár rad jsem si z toho článku vzala a vyrazila do boje. Pro začátek bude muset každý nový člověk při registraci opsat vygenerovaný kód. Uvidíme, jak dlouho a jestli to vůbec bude fungovat. Když ne, přitvrdím :twisted:
Renata

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » úte 25. led 2011 10:53:17

Bohužel jsou tu zase. :roll:
Hanka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 25. led 2011 13:01:21

Spamy jsou teď na vzestupu. Napadli MB, otravují mě na mailu, tady si udělali piknik :evil: Držím palce, Renčo, aby se ti je odtud podařilo vypráskat :twisted:
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 25. led 2011 13:20:02

Do háje, místo toho, aby je to zbrzdilo, tak jim to snad ještě pomohlo se sem dostat víc :evil: Na MB už jsem nebyla ani nepamatuju, takže situaci tam neznám, mail mi zatím neobtěžují. Stačí mi promazávání tady.
Renata

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » úte 25. led 2011 13:43:24

venalce píšeColonSpamy jsou teď na vzestupu. Napadli MB, otravují mě na mailu, tady si udělali piknik :evil: Držím palce, Renčo, aby se ti je odtud podařilo vypráskat :twisted:

Taky máš zaneřáděný mail? Vyměnila jsem si heslo, pak znovu, za chvíli nebudu vědět, jak se kam dostat, ale pořád jsou tam a snad se rozmnožujou, či co. :evil:
Anna

Zpět na