Poprvé na našem fóru?

informace pro všechny nové členy
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Poprvé na našem fóru?

Příspěvekod venalce » úte 25. led 2011 16:03:21

Anči píšeColon
venalce píšeColonSpamy jsou teď na vzestupu. Napadli MB, otravují mě na mailu, tady si udělali piknik :evil: Držím palce, Renčo, aby se ti je odtud podařilo vypráskat :twisted:

Taky máš zaneřáděný mail? Vyměnila jsem si heslo, pak znovu, za chvíli nebudu vědět, jak se kam dostat, ale pořád jsou tam a snad se rozmnožujou, či co. :evil:

Je to děsně otravné. Nikdy mi spamy nechodily v takovém množství :(
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » úte 25. led 2011 17:39:26

venalce píšeColon
Anči píšeColon
venalce píšeColonSpamy jsou teď na vzestupu. Napadli MB, otravují mě na mailu, tady si udělali piknik :evil: Držím palce, Renčo, aby se ti je odtud podařilo vypráskat :twisted:

Taky máš zaneřáděný mail? Vyměnila jsem si heslo, pak znovu, za chvíli nebudu vědět, jak se kam dostat, ale pořád jsou tam a snad se rozmnožujou, či co. :evil:

Je to děsně otravné. Nikdy mi spamy nechodily v takovém množství :(

Napadá mne, jestli za to nemůže FaceBook. :?
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 25. led 2011 18:41:09

Anči píšeColonNapadá mne, jestli za to nemůže FaceBook. :?

Proč zrovna Facebook?
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » úte 25. led 2011 22:16:05

venalce píšeColon

Proč zrovna Facebook?

Protože tam ty aplikace chtějí pořád nějaké povolení a tím mají pak i přístup k mému mailu. I když to bych asi měla problémy celou dobu co na FB jsem.
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 25. led 2011 22:24:11

Anči píšeColon
venalce píšeColon

Proč zrovna Facebook?

Protože tam ty aplikace chtějí pořád nějaké povolení a tím mají pak i přístup k mému mailu. I když to bych asi měla problémy celou dobu co na FB jsem.

Těžko říct...možná fb, možná všechny ty registrace na stránky, kde má být Josh, možná ani jedno z toho...jen doufám, že to brzy přestane
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 25. led 2011 22:26:10

Zkusila jsem přitvrdit, doufám, že odteď bude spamu minimum! :twisted:
Renata

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » čtv 27. led 2011 23:26:07

Oni si ze mě snad dělají srandu. Když jim nejdou posílat spamy ve formě příspěvků, tak se nám objevujou jako noví uživatelé. :evil:
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 27. led 2011 23:46:59

melilotka píšeColonOni si ze mě snad dělají srandu. Když jim nejdou posílat spamy ve formě příspěvků, tak se nám objevujou jako noví uživatelé. :evil:

Očividně se snaží procpat kudy to jen jde...co je horší - falešní uživatelé nebo falešné příspěvky? :?
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 20. dub 2011 22:14:17

tohle se netýká Joshe, ale nedalo mi to a musím to sem dát: http://www.ticketportal.sk/podujatie_se ... p?ID=15838 . Tenhle rok obětuju kultuře, takže kdybyste náhodou některá uvažovala, že byste ráda ještě na Il Divo, tak bych udělala vše pro to, abych mohla jet taky ;)
Renata

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » ned 08. kvě 2011 12:25:44

melilotka píšeColontohle se netýká Joshe, ale nedalo mi to a musím to sem dát: http://www.ticketportal.sk/podujatie_se ... p?ID=15838 . Tenhle rok obětuju kultuře, takže kdybyste náhodou některá uvažovala, že byste ráda ještě na Il Divo, tak bych udělala vše pro to, abych mohla jet taky ;)

Dneska mám náladu na Il Divo, tak jsem to šla teprve teď zkouknout a naštěstí je to už asi vyprodaný. Lístky byly od 120-220 Eur a já bych byla klidně dneska schopná si ho možná koupit. Co mě ale zase trochu naštvalo bylo, když jsem četla jak v Chorvatsku měli 40 000 diváků a v Barceloně dokonce 70 000. A zná je tady někdo?? Pochybuju. Zase mám pocit, že žiju v zemi nekulturních lidí, pro které je vrchol Lady Gaga. (Ráda bych věděla, jaký má na ni Josh názor).
Anna

Zpět na