Nové album

Joshovy hudební počiny, novinky
venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Nové album

Příspěvekod venalce » pát 01. bře 2013 18:59:50

Bloota píšeColon
venalce píšeColonDnes jsem se konečně dostala k první bonusové - Satellite.

A kdes ji našla?

Na těhle stránkách http://www.mp3ye.eu
Anežka

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » čtv 14. bře 2013 16:47:15

venalce píšeColonKonečně jsem se dostala k poslechu celého alba, ale to na Ameriku zaměřené promo mi pěkně hnulo žlučí. Snad to bude příště lepší. Nedokážu dát dohromady dojem z celého alba, mám pocit, že u Illuminations se dostavila větší euforie, ale možná jsem jen v šoku, protože jednotlivé písně se mi líbí...HODNĚ líbí :D

Brave - Od chvíle co spatřila světlo světa ji používám jako RedBull, navíc náhodou vyšla ve stejný den, kdy jsem šla do kina na Hobita, nějak se mi to celé spojilo dohromady, takže se tím její pozitivní energie znásobila. Je na Joshe taková netradiční, ale to většina písní z ATE
False Alarms - Miluju její aranžmá, prostě tak. Je to přesně můj šálek čaje. Tohle bude moje srdcová záležitost, přestože (zatím) nedosahuje kvalit Voce.
Falling Slowly - Přiznám se bez mučení, že v originále mi tahle rádiová odrhovačka leze krkem. Ale Joshovo podání si mě po druhém poslechu našlo. V jeho podání nějak lépe beru její obsah. A je to české želízko v ohni 8-)
She Moved Through Fair - Ok, na téhle písni jsem vyrostla a celkově miluju keltskou hudbu. Z Joshe by klidně mohl být bard, dal do toho přesně to, co jsem si přála slyšet. Víc takových balad! :D
Below The Line - Ještě jsem se úplně nesoustředila na text, ale připomíná mi to Hollywood od Michaela Bublého, samozřejmě v Joshově duchu. Je to chytlavé, velice chytlavé.
E Ti Promettero - Nádherný duet, krásná melodie a Laura Pausini mě příjemně překvapila.
The Moon Is A Harsh Mistress - Všude o té písni básní, ale mě dokonale neoslovila.
Un Alma Mas - Z téhle písně budu mít smrt. Josh má na tenhle typ písní perfektní hlas, běhá mi z toho mráz po zádech a mám slabost v kolenou. Po jejím poslechu jsem zralá na to, aby mě někdo seškrábl z podlahy :oops:
Happy In My Heartache - Sama jsem překvapená, jak mě to chytlo, je to takové nakažlivé :P
Hollow Talk - Mé očekávání se potvrdilo, tohle je můj favorit. Působí až hypnoticky a má úžasnou atmosféru. Prostě bezkonkurenční. Už se těším až ji uslyším naživo 8-)
Sincera - Moje druhá problematická píseň. Ne, že by mě neoslovila, jen je toho v ní moc na zpracování, je náročná. Stejný problém jsem měla s War At Home.
I Believe - Kombinace Josh + sbor je vždycky úžasná a tohle není výjimka. A má to moc zajímavý konec.

Už od vypuštění Sous Le Ciel De Paris mi bylo jasné, že Joshův hlas bude vražedný, ale nečekala jsem že až tak. Spoustu písní jsem si zamilovala po pár posleších, přestože tam není žádná, která by mě úplně porazila (to možná přijde, až se vzpamatuju). Dost je jich hravých (Below The Line, Happy In My Heartache...), některé navazují na Illuminations (False Alarms), některé na dávné Closer (Un Alma Mas), ale co mě opravdu překvapilo, je, že dost písní není stavěno na tom, aby v nich Josh "tlačil na pilu", mnohým z nich by to spíš uškodilo (Hollow Talk, Falling Slowly...). To vůbec není mínus, naopak to vnímám pozitivně, možná proto mi nesedí Sincera, která je "klasická". Tohle album je hravé a to se mi líbí, je víc o práci s hlasem než o zkoušení jeho limitů. Jestli jste ATE ještě neslyšeli, tak se těšte ;) Jsem zvědavá na vaše reakce na nové album :)

Bylo by zajímavé, kdybysme sem všechny napsali své pocity z ATE a porovnali naše názory. Já už to mám dokonce napsané, ale je to uložené v počítači, který nefunguje, ale pak to sem rozhodně dám. Přidáte se taky?
Hanka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 28. bře 2013 21:28:32

Takže zbylé bonusové písně:
Changing Colors - Po 5 letech konečně studiová verze...a velice pěkná, ostatně tuhle píseň jsem měla vždycky ráda. Ale stejně mi přijde divné, že jsem ji slyšela dřív naživo než z alba :lol:
Grazie - Tahle píseň na mě přímo křičí: Bocelli! BOCELLI!!! Big voice ve své nejlepší formě, prvních 40 vteřin vás zavede do hudebního nebe. Tohle si žádá pompézní koncertní síň s dokonalou akustikou a pak můžete klidně umřít na vrcholný hudební zážitek.
Play Me - Nemůžu si pomoct, ale víc se mi líbí nahrávky z koncertů, naživo líp vyzní. (Vzpomínám si dobře, že to byl jeden z přídavků ve Vídni?) Verze z alba mě neoslovila, chybí tomu šťávou, kterou dodává rezonance v koncertní síni.
Anežka

Kornelia
PříspěvkyCOLON 30
RegistrovánCOLON pát 05. srp 2011 16:16:28

Příspěvekod Kornelia » sob 30. bře 2013 14:43:18

Pani, no to je skvely rozbor! Ani na francouzském foru jsem jeste neco podobného necetla. Holky, mate uz listky na koncert? A na ktery? Ja zas jedu do Parize. A tentokrat si to pivo necham az na konec, po koncertu a predam ho osobne :-).

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 30. bře 2013 15:11:59

Kornelia píšeColonPani, no to je skvely rozbor! Ani na francouzském foru jsem jeste neco podobného necetla. Holky, mate uz listky na koncert? A na ktery? Ja zas jedu do Parize. A tentokrat si to pivo necham az na konec, po koncertu a predam ho osobne :-).

Lichotíš mi, tohle jenom moje potřeba všechno komentovat :oops: Pět nás jede do Vídně ;) Užij si pařížský koncert 8-)
Anežka

Kornelia
PříspěvkyCOLON 30

Příspěvekod Kornelia » pon 01. dub 2013 21:22:52

A zapsaly jste se do loterie Meet & Greet? Drzim Vam palce, at to vyjde!!!

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pon 01. dub 2013 22:05:42

Kornelia píšeColonA zapsaly jste se do loterie Meet & Greet? Drzim Vam palce, at to vyjde!!!

:shock: jaká loterie???
Renata

Kornelia
PříspěvkyCOLON 30

Příspěvekod Kornelia » čtv 04. dub 2013 23:10:34

No, jestli mas predplatné FOJG, tak na jejich strankach najdes mesto, do kterého jedes na koncert, zadas tam svoje heslo a cislo svého listku a muzes byt vylosovana spolu s dalsimi deviti stastlivci na osobni setkani s Joshem. Francouzsti fanousci o tom ted mluvi.

Kornelia
PříspěvkyCOLON 30

Příspěvekod Kornelia » sob 01. čer 2013 18:02:35

Pani, Reni, jak si ted ctu posledni nasi vymenu, uvedomuji si, ze kdybych neotevrela svuj zobak, tak mozna ten Tvuj sen zustane porad jen snem! A takhle se Ti to vyplnilo!!! Jsem z toho nadsena, vyskam radosti, zpivam si Happy in my Heartache (to proto, ze me to nevyslo, taky nemohlo, kdyz nemam jeho oficialni predplatné) a myslim na to, jak nemit usi, smejes se kolem dokola hlavy :-). Hlavne nam poradne napis, jak to probihalo, co Ti rekl, jak dlouho jste s nim stravily a na co vsechno jste se ho ptaly. Proste takovy kratsi roman, chapes, jo? :lol: Stejne to je parada, pripada mi, ze vsichni jeho fanousci jsou takova jedna rodina, at jsou odkudkoliv. Drz palce, at nam to vyjde v Parizi (ja mam taky sen - sileny, blaznivy, naprosto trhly - pri Q&A si s nim zazpivat). Kdyz se k tomu odvazi Amici, kteri obcas zpivaji dost falesne, tak proc ne ceska holka, co? :-)

http://www.youtube.com/watch?v=aC56SC4MCXk

Zpět na