Nové album

Joshovy hudební počiny, novinky
karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Nové album

Příspěvekod karamelka » stř 04. srp 2010 9:35:04

Prázdné téma mě provokuje, takže posílám do éteru anketní otázku:
Myslíte, že nové album už má název? Bude to zase přídavné jméno? Někde na MB jsem kdysi četla, že by se mohlo jmenovat "Changes", to mi připadá docela trefné. Ale jsem si jistá, že to nebude nic z toho, co někdy někde zaznělo, nebo co mu lidé tweetovali. Každopádně si představuju, v jaké je to asi fázi. Už je nafoceno? Už sesmolil závěrečné "Thanks to ...."?
Doufám, že booklet bude ve stejně příjemném stylu, jako photoshoot, který postupně vypouštějí. Když srovnám booklety všech tří alb, tak se mi nejvíc líbí to debutové. Velká škoda, že tam nejsou texty a tím pádem mnohem víc fotek. Ty zelené a fialové tóny jsou super.
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Re: Nové album

Příspěvekod venalce » stř 04. srp 2010 22:14:51

Tys mi dala, Míšo! Celý den nepřemýšlím nad ničím jiným :lol: Název "Changes" by se mi líbil. "Josh Groban" byl prostě debut se vším všudy, "Closer" mělo znamenat, že je to více jeho autorská hudba víc se blíží jeho osobnosti, "Awake" zase probuzení, tedy to, že už není v hudební branži žádný nováček a rozkoukal se..."Changes" by do tohodle stylu zapadalo, protože se změnilo mnohé, včetně producenta. No uvidíme.
Možná je to divné, ale víc než samotné fotky mě na bookletu zajímá, v jakých bude barevných tónech. Každé album bylo sladěné do několika barev, tak jsem zvědavá, co to bude tentokrát. Co třeba jít trochu dozelena? Zelená je taková pěkná svěží barvička :mrgreen:
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » čtv 05. srp 2010 14:28:14

Já bych se naladila spíš na nějakou zlatohnědou, jako podzimní listí. Znáte film "Láska přes internet" (You´ve Got Mail)? Hlavní hrdinka má ráda podzimní New York. Tak nějak bych ten booklet stylizovala. Ale na podzim už bbude vše hotové, takže tam žádné zlatohnědé listí na fotkách být nemůže. Každopádně by zas mohla vyplout nějaká fotka ....
Míša

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » pát 06. srp 2010 23:51:53

Kdoví, jestli booklet nebude něco podobného, jako je fotka tady. Pozor, nějak mu tam svítěj oči. A je krásně neoholenej. :oops:
http://www.joshgroban.com/introduce/?em ... ro/twitter
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 07. srp 2010 7:13:11

Anči píšeColonKdoví, jestli booklet nebude něco podobného, jako je fotka tady. Pozor, nějak mu tam svítěj oči. A je krásně neoholenej. :oops:

Ach lidi! Tak na 75% bude tohle v novém bookletu :shock: Paráda! Vzpomínáte si ještě, jak vyšla fotka k A Collection? To bylo o infarkt...začínám se těšit na další :D
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » sob 07. srp 2010 8:21:47

venalce píšeColon
Anči píšeColonKdoví, jestli booklet nebude něco podobného, jako je fotka tady. Pozor, nějak mu tam svítěj oči. A je krásně neoholenej. :oops:

Ach lidi! Tak na 75% bude tohle v novém bookletu :shock: Paráda! Vzpomínáte si ještě, jak vyšla fotka k A Collection? To bylo o infarkt...začínám se těšit na další :D

To si pamatuju dost přesně. Byla sobota ráno, vidím se zapínat počítač, nový příspěvek od Rečny a úsměv zatuhl. Přišlo hodně, hodně nových infarktových fotek od té doby, a možná i lepších, ale u téhle si to budu pamatovat ten stav asi navždy. Kdoví čím to je. Když nad tím tak přemýšlím, tak byla asi první, u které jsem se "zbláznila" a začalo nové "fotkovo-slintací" období. 8-)

Jak čtu ten svůj příspěk..svítěJ, neoholeneJ. Tak jenom na vysvětlenou, mně by prostě moc nesedělo, kdybych psala...je krásný, neoholený.
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 07. srp 2010 12:23:31

Tak co, už jste někoho podarovaly downloadem? ;)
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » sob 07. srp 2010 22:34:40

Já jsem zvolila píseň a napsala svůj email. Pak se ale už nic nedělo :( Neměl se tam napsat email toho frienda?
Míša

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 07. srp 2010 23:14:14

karamelka píšeColonJá jsem zvolila píseň a napsala svůj email. Pak se ale už nic nedělo :( Neměl se tam napsat email toho frienda?

Vybrala se píseň - napsal vlastní email - email přítele - potvrzení - přišel mail s downloadovým odkazem
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » ned 08. srp 2010 0:31:46

just caught something by Sarah from the Warner Brothers JG team:

Rest assured, he had full control over this album. Don't worry, new music is coming. We can't share new songs just yet because they still have to be mixed. The current mixes are close, but not final. I know you all have been patient and I promise you won't have to wait much longer.
Anna

Zpět na