Nové album

Joshovy hudební počiny, novinky
Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Re: Nové album

Příspěvekod Bloota » pát 10. pro 2010 10:40:01

Samo. :P Až půjde ten počítač.
Hanka

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » pát 10. pro 2010 19:44:19

Můžete si být jisté, co byla první věc, kterou jsem udělala po návratu domů. Neuvěritelné. Ještě, že jsem měla doma čokoládu. Fotky u Galilea a závěřečných díků sklidily hlasité ovace. :oops:
A všimly jste si, že zatímco u všech písní je hudba ve spolupráci s někým dalším, u War at home a London Hymn je jako autor uváděn pouze Josh? Zajímavé, že právě tyhle dvě mě při prvním poslechu nejvíce dostaly.

Za další vám oznamuji, že je to sice asi vyhazování peněz, ale půjdu do FOJG. Nebýt Renči, tak bych se vůbec do Londýna nedostala, ačkoliv jsem byla ochotná tam vyrazit klidně sama. Nechci raději nic riskovat. Alespoň dostanu kalendář.
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » pát 10. pro 2010 22:43:03

Tak jsem shlédla Making of... Ano, přípitek byl velmi zajímavý, ale záběry z focení byly více usmrcující. Těch fotek co udělali a jestli ty se někdy dostanou na veřejnost, masová vražda. :shock: Nejvíce mě zaujaly ty, kde se fotil s bekovkou a při záběru, jak si sedá na sedačku, se mi snad zastavil koloběh krve v těle. :oops:
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » pon 13. pro 2010 23:07:12

Anči píšeColonZa další vám oznamuji, že je to sice asi vyhazování peněz, ale půjdu do FOJG. Nebýt Renči, tak bych se vůbec do Londýna nedostala, ačkoliv jsem byla ochotná tam vyrazit klidně sama. Nechci raději nic riskovat. Alespoň dostanu kalendář.

Když jsi se zaregistrovala, klikla jsi potom ve svém profilu po pravé straně na "redeem code" u "FOJG Year 7 Package Redemption Code"? Aby věděli, kam ti kalendář poslat. Já takhle loni čekala na dárek několik měsíců, než mi došlo, že k jeho zaslání pouhá registrace nestačí :lol:
Já jsem si dneska členství o další rok prodloužila, takže doufám, že teď nám budou na další koncert k dispozici min. 4 lístky ;)
Renata

Anči
PříspěvkyCOLON 786

Příspěvekod Anči » pon 13. pro 2010 23:55:23

melilotka píšeColon
Anči píšeColonZa další vám oznamuji, že je to sice asi vyhazování peněz, ale půjdu do FOJG. Nebýt Renči, tak bych se vůbec do Londýna nedostala, ačkoliv jsem byla ochotná tam vyrazit klidně sama. Nechci raději nic riskovat. Alespoň dostanu kalendář.

Když jsi se zaregistrovala, klikla jsi potom ve svém profilu po pravé straně na "redeem code" u "FOJG Year 7 Package Redemption Code"? Aby věděli, kam ti kalendář poslat. Já takhle loni čekala na dárek několik měsíců, než mi došlo, že k jeho zaslání pouhá registrace nestačí :lol:
Já jsem si dneska členství o další rok prodloužila, takže doufám, že teď nám budou na další koncert k dispozici min. 4 lístky ;)

Následovala jsem pokynů, které se mi zobrazily po přihlášení, takže jsem se snad správně zaregistrovala. Problém byl, že to chtělo nejen country, ale i state, takže jsem vtipně do obou napsala Czech republic a teď ji budu mít na obálce podle všeho dvakrát. :lol:

Včera mi došlo, co postrádám na Fan Edition Illuminations.....obal s uhrančivým pohledem. Holt nemůžu mít všechno. :roll:
Anna

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » úte 14. pro 2010 11:33:58

Musím říct, že ačkoliv fotky jsou nádherné, celý "booklet" na mě působí tak trochu pochmurně. Nejradši bych měla i ten standardní z normální edice :mrgreen:
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » úte 14. pro 2010 20:11:34

Tak to jsme dvě.
Hanka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » čtv 20. led 2011 14:34:56

Můžu tu do éteru vyslat prosbu? Mohl by mi někdo poslat na mail babele@volny.cz skladby z Illuminations v mp3? Kromě Hidden Away a Le Cose Che Sei Per Me. Moc děkuji, budu vám hluboce zavázána :D
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » čtv 20. led 2011 14:48:36

karamelka píšeColonMůžu tu do éteru vyslat prosbu? Mohl by mi někdo poslat na mail babele@volny.cz skladby z Illuminations v mp3? Kromě Hidden Away a Le Cose Che Sei Per Me. Moc děkuji, budu vám hluboce zavázána :D

Jéé, Míšo. Mně už jsi to jednou psala, že? Já na to úplně zapomněla!!!! :o
Renata

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » čtv 20. led 2011 19:50:43

melilotka píšeColon
karamelka píšeColonMůžu tu do éteru vyslat prosbu? Mohl by mi někdo poslat na mail babele@volny.cz skladby z Illuminations v mp3? Kromě Hidden Away a Le Cose Che Sei Per Me. Moc děkuji, budu vám hluboce zavázána :D

Jéé, Míšo. Mně už jsi to jednou psala, že? Já na to úplně zapomněla!!!! :o

Odesláno. Ale nepodařilo se mi odeslat poslední dvě - London Hymn a Streight to You. Máš plnou schránku.
Renata

Zpět na