Nové album

Joshovy hudební počiny, novinky
karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Re: Nové album

Příspěvekod karamelka » stř 19. pro 2012 17:26:51

Při objednání special edition se mnou počítejte ;)
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » stř 19. pro 2012 18:29:08

Doufám, že to bude včetně DVD Making of ...
Míša

karamelka
PříspěvkyCOLON 390

Příspěvekod karamelka » ned 20. led 2013 20:17:12

Asi zkusím tu fan edition i s členstvím. 30 dolarů není zas tolik. Např. tady http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=1978984&source=xml je za tutéž cenu jen normální edice. Nechce se mi čekat, protože než to CD budu mít v rukou, uslyším všechny skladby z netu, i kdybych nechtěla. Měla jsem nutkání pustit si na YouTube celý HSN koncert, ale po Falling Slowly jsem to vypla. Chci si všechny písničky vychutnat pořádně i s bookletem v rukou, bez předchozích vlivů.
Míša

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 20. led 2013 21:37:03

karamelka píšeColonAsi zkusím tu fan edition i s členstvím. 30 dolarů není zas tolik. Např. tady http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=1978984&source=xml je za tutéž cenu jen normální edice. Nechce se mi čekat, protože než to CD budu mít v rukou, uslyším všechny skladby z netu, i kdybych nechtěla. Měla jsem nutkání pustit si na YouTube celý HSN koncert, ale po Falling Slowly jsem to vypla. Chci si všechny písničky vychutnat pořádně i s bookletem v rukou, bez předchozích vlivů.

Já uvažuju o verzi z Targetu, ale než se definitivně rozhodnu, chci vidět její tracklist, prý má mít 4 bonusové písně.
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » ned 20. led 2013 22:49:31

venalce píšeColon
karamelka píšeColonAsi zkusím tu fan edition i s členstvím. 30 dolarů není zas tolik. Např. tady http://www.audio3.cz/goods.asp?gid=1978984&source=xml je za tutéž cenu jen normální edice. Nechce se mi čekat, protože než to CD budu mít v rukou, uslyším všechny skladby z netu, i kdybych nechtěla. Měla jsem nutkání pustit si na YouTube celý HSN koncert, ale po Falling Slowly jsem to vypla. Chci si všechny písničky vychutnat pořádně i s bookletem v rukou, bez předchozích vlivů.

Já uvažuju o verzi z Targetu, ale než se definitivně rozhodnu, chci vidět její tracklist, prý má mít 4 bonusové písně.

Moc bych nevěřila tomu, že to z Targetu do ČR půjde objednat. U mě zatím taky vede CD s členstvím, ale ještě čekám, co se objeví v tom CDWOW obchodě.
Renata

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » čtv 31. led 2013 22:38:29

Holky, budu na 99 % objednávat tuhle verzi CD.

http://www.wowhd.de/CD/josh-groban-all- ... 67#bc=b342

Anežko, s Tebou počítám, objednám Ti taky. Přidáte se ještě některá? (Míšu nepočítám, ta už má objednáno).
Renata

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » úte 05. úno 2013 15:28:20

Tak jo, mně to taky objednej, díky.
Hanka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 05. úno 2013 20:05:43

Bloota píšeColonTak jo, mně to taky objednej, díky.

ok
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 07. úno 2013 19:23:59

melilotka píšeColonHolky, budu na 99 % objednávat tuhle verzi CD.

http://www.wowhd.de/CD/josh-groban-all- ... 67#bc=b342

Anežko, s Tebou počítám, objednám Ti taky. Přidáte se ještě některá? (Míšu nepočítám, ta už má objednáno).

Díky :)
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » čtv 07. úno 2013 22:36:52

Konečně jsem se dostala k poslechu celého alba, ale to na Ameriku zaměřené promo mi pěkně hnulo žlučí. Snad to bude příště lepší. Nedokážu dát dohromady dojem z celého alba, mám pocit, že u Illuminations se dostavila větší euforie, ale možná jsem jen v šoku, protože jednotlivé písně se mi líbí...HODNĚ líbí :D

Brave - Od chvíle co spatřila světlo světa ji používám jako RedBull, navíc náhodou vyšla ve stejný den, kdy jsem šla do kina na Hobita, nějak se mi to celé spojilo dohromady, takže se tím její pozitivní energie znásobila. Je na Joshe taková netradiční, ale to většina písní z ATE
False Alarms - Miluju její aranžmá, prostě tak. Je to přesně můj šálek čaje. Tohle bude moje srdcová záležitost, přestože (zatím) nedosahuje kvalit Voce.
Falling Slowly - Přiznám se bez mučení, že v originále mi tahle rádiová odrhovačka leze krkem. Ale Joshovo podání si mě po druhém poslechu našlo. V jeho podání nějak lépe beru její obsah. A je to české želízko v ohni 8-)
She Moved Through Fair - Ok, na téhle písni jsem vyrostla a celkově miluju keltskou hudbu. Z Joshe by klidně mohl být bard, dal do toho přesně to, co jsem si přála slyšet. Víc takových balad! :D
Below The Line - Ještě jsem se úplně nesoustředila na text, ale připomíná mi to Hollywood od Michaela Bublého, samozřejmě v Joshově duchu. Je to chytlavé, velice chytlavé.
E Ti Promettero - Nádherný duet, krásná melodie a Laura Pausini mě příjemně překvapila.
The Moon Is A Harsh Mistress - Všude o té písni básní, ale mě dokonale neoslovila.
Un Alma Mas - Z téhle písně budu mít smrt. Josh má na tenhle typ písní perfektní hlas, běhá mi z toho mráz po zádech a mám slabost v kolenou. Po jejím poslechu jsem zralá na to, aby mě někdo seškrábl z podlahy :oops:
Happy In My Heartache - Sama jsem překvapená, jak mě to chytlo, je to takové nakažlivé :P
Hollow Talk - Mé očekávání se potvrdilo, tohle je můj favorit. Působí až hypnoticky a má úžasnou atmosféru. Prostě bezkonkurenční. Už se těším až ji uslyším naživo 8-)
Sincera - Moje druhá problematická píseň. Ne, že by mě neoslovila, jen je toho v ní moc na zpracování, je náročná. Stejný problém jsem měla s War At Home.
I Believe - Kombinace Josh + sbor je vždycky úžasná a tohle není výjimka. A má to moc zajímavý konec.

Už od vypuštění Sous Le Ciel De Paris mi bylo jasné, že Joshův hlas bude vražedný, ale nečekala jsem že až tak. Spoustu písní jsem si zamilovala po pár posleších, přestože tam není žádná, která by mě úplně porazila (to možná přijde, až se vzpamatuju). Dost je jich hravých (Below The Line, Happy In My Heartache...), některé navazují na Illuminations (False Alarms), některé na dávné Closer (Un Alma Mas), ale co mě opravdu překvapilo, je, že dost písní není stavěno na tom, aby v nich Josh "tlačil na pilu", mnohým z nich by to spíš uškodilo (Hollow Talk, Falling Slowly...). To vůbec není mínus, naopak to vnímám pozitivně, možná proto mi nesedí Sincera, která je "klasická". Tohle album je hravé a to se mi líbí, je víc o práci s hlasem než o zkoušení jeho limitů. Jestli jste ATE ještě neslyšeli, tak se těšte ;) Jsem zvědavá na vaše reakce na nové album :)
Anežka

Zpět na