Nové album

Joshovy hudební počiny, novinky
melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Re: Nové album

Příspěvekod melilotka » čtv 07. úno 2013 23:01:05

Jsem zvědavá na tvé komentáře k těm čtyřem bonusům, co bychom měly mít na CD :)
Já si musím počkat na pravé CD, abych mohla hodnotit, víc se na to soustředím. Pak porovnám tvé názory s mými :-)
Renata

Grobanite
PříspěvkyCOLON 4
RegistrovánCOLON úte 14. zář 2010 21:23:24

Příspěvekod Grobanite » ned 10. úno 2013 23:27:24

Tak jsem si stáhla a poslechla ATE z uložto a moje nadšení je přesně takové jak jsem čekala prostě úžasný!!!!!Akorád mně moc neoslovila Moon is a harsh mistress,no a na bonusové písně si musím počkat až mi přijde cd ;) A přiznejte se-dala to tam některá z vás či někdo o kom nevíme??? Aneta

Grobanite
PříspěvkyCOLON 4

Příspěvekod Grobanite » ned 10. úno 2013 23:28:59

Grobanite píšeColonTak jsem si stáhla a poslechla ATE z uložto a moje nadšení je přesně takové jak jsem čekala prostě úžasný!!!!!Akorád mně moc neoslovila Moon is a harsh mistress,no a na bonusové písně si musím počkat až mi přijde cd ;) A přiznejte se-dala to tam některá z vás či někdo o kom nevíme??? Aneta
a ještě jsem zapomněla říct že je to moje další nej album spolu s Closerem ;)

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 12. úno 2013 20:58:54

Grobanite píšeColonTak jsem si stáhla a poslechla ATE z uložto a moje nadšení je přesně takové jak jsem čekala prostě úžasný!!!!!Akorád mně moc neoslovila Moon is a harsh mistress,no a na bonusové písně si musím počkat až mi přijde cd ;) A přiznejte se-dala to tam některá z vás či někdo o kom nevíme??? Aneta

Dobrá otázka :) Zrovna jsem chtěla říct, že to je rychlost! U nás to ještě ani nevyšlo a už je to na Ulož to?! :o
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 12. úno 2013 22:06:19

melilotka píšeColon

Dobrá otázka :) Zrovna jsem chtěla říct, že to je rychlost! U nás to ještě ani nevyšlo a už je to na Ulož to?! :o

Netuším, kdo to tam dal, ale když jsem se včera dívala, už tam byly hned tři odkazy. Možná to s Českou republikou není až tak beznadějné 8-)
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » stř 13. úno 2013 20:44:54

Bloota píšeColonTak jo, mně to taky objednej, díky.

Hani, CD nebude, objednávku mi zrušili, protože CD jim nejsou schopni dodat jiní dodavatelé....
Renata

Grobanite
PříspěvkyCOLON 4

Příspěvekod Grobanite » čtv 14. úno 2013 21:45:27

venalce píšeColon
melilotka píšeColon

Netuším, kdo to tam dal, ale když jsem se včera dívala, už tam byly hned tři odkazy. Možná to s Českou republikou není až tak beznadějné 8-)

No já si taky myslím že to není beznadějné,protože u nás v Moravských Budějovicích znám 18 lidí kteří Joshe znají,nefandí mu,ale znají ho a někteří dokonce poslouchají a to si myslím že to určite není vše! :o ;)

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » ned 24. úno 2013 22:40:52

Dnes jsem se konečně dostala k první bonusové - Satellite. Jestli si myslíte, že jste slyšeli všechny Joshovy výšky, tak vás tohle vyvede z omylu. Připomnělo mi to tu fistulku v Life Is A Masquerade, ale tohle zní o dost přirozeněji, není to žádné ječení, jen je to neskutečně vysoko :shock: Ne, že bych Joshovi nefandila, ale myslím si, že tohle by naživo jen tak nezazpíval. Ostatně taková Adele zpívá svoje Someone Like You taky položené níž. To ovšem nic neubírá na kvalitě téhle bonusové písně. Ještě jsem hodně zvědavá na Grazie, protože ta by měla být autorská.
Anežka

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » pát 01. bře 2013 10:42:27

[quote="venalce"]Dnes jsem se konečně dostala k první bonusové - Satellite. quote]

A kdes ji našla?
Hanka

Bloota
PříspěvkyCOLON 151
RegistrovánCOLON sob 19. čer 2010 21:32:07

Příspěvekod Bloota » pát 01. bře 2013 10:43:10

melilotka píšeColon
Bloota píšeColonTak jo, mně to taky objednej, díky.

Hani, CD nebude, objednávku mi zrušili, protože CD jim nejsou schopni dodat jiní dodavatelé....

To nevadí, už jsem si to objednala. Ale díky. :)
Hanka

Zpět na