Vlogy

Josh naživo alespoň přes obrazovku :-)
melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Re: Vlogy

Příspěvekod melilotka » pát 10. zář 2010 23:24:55

Anči píšeColonRenča je ohleduplná a zamlžila, že se flákám. Díky. ;)

Ale já fakt zapomněla, kdo si ho vzal na starost. Flákání promíjím. Já už na žádný překlad nemákla ani nepamatuju. Myslela jsem, že začnu po dovolené, ale přišli nám domů měnit okna, takže je u nás bordel jak v tanku a stavební práce zatím neberou konce a v tom se vážně nedá smysluplně pracovat :evil:
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
RegistrovánCOLON čtv 17. čer 2010 23:09:02
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 16. črc 2011 8:20:46

Myslela jsem, že si dal Josh přes turné na vlogy dovolenou, ale očividně ne :shock:
Anežka

Anči
PříspěvkyCOLON 786
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 20:53:34

Příspěvekod Anči » sob 16. črc 2011 12:17:59

Protože nám jeden vlog slíbil ještě před tím, než vyrazil na turné a zase to soon trvalo pár týdnů, ne-li měsíců. :lol:
Pořád je to ten náš srandista. Otázka how are you na závěr mě v první chvíli zarazila, (trapně přiznám, že jsem se cítila, jako kdyby mluvil přímo ke mně) a pak jsem se tomu smála. Pořád mě ještě dokáže dostat na všechno a já se pak cítím jako blbá blondýna, když se chichotám normální otázce, jak se vám vede a co děti? :roll:
Anna

“Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same.”

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » sob 16. črc 2011 14:28:49

Anči píšeColonProtože nám jeden vlog slíbil ještě před tím, než vyrazil na turné a zase to soon trvalo pár týdnů, ne-li měsíců. :lol:
Pořád je to ten náš srandista. Otázka how are you na závěr mě v první chvíli zarazila, (trapně přiznám, že jsem se cítila, jako kdyby mluvil přímo ke mně) a pak jsem se tomu smála. Pořád mě ještě dokáže dostat na všechno a já se pak cítím jako blbá blondýna, když se chichotám normální otázce, jak se vám vede a co děti? :roll:

Otázka "How are you?" tě zarazila? Já se neudržela a rovnou na ní odpověděla :lol: A dostavil se báječný pocit alespoň nějaké interakce :D Vůbec v tom vlogu perlil. Už ta otázka na děti, kterou jsi zmiňovala, byla perla. Mě nejvíc dostalo: "People're constantly playing music, they're rehersaling, they're laughing, they're playing practical jokes on...me" :lol: nebo "Pořídili Sweeneymu pelíšek, který stejně nepoužívá, protože leží na zemi" (záběr na "rozplácnutého" Sweeneyho) nebo "Don't be shy"...Ok, mohla bych citovat skoro celý vlog :roll: :lol: Ale opravdovou ranou pod pás byla zmínka o dalším albu. Není na Joshe trochu brzo pracovat na něm necelý rok po vydání Illuminations? Člověk by čekal další album až za dva roky :o Ovšem předpokládám, že si stejně ty dva roky na nové album počkáme 8-)

btw. Náhodou jsem pochytila jméno té nové houslistky - Kathleen Sloan (jméno jsem dohledala přes fb).
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 19. črc 2011 15:47:17

Anči, chystáš se na překlad nového vlogu? Violet už dala na MB přepis ;)
http://board.joshgroban.com/index.php?/ ... e-15-2011/
Anežka

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 03. led 2012 14:23:36

Tak si to shrňme:
1. Josh zřejmě stále bydlí po hotelích.
2. S bratrem jsou dvojka k nezaplacení, rozhodně se nezapřou, rodinná podoba je na videu vidět víc než na fotkách.
3. Opravdu se budou pokoušet mě zabít videoklipem k If I walk away. Spíš bych čekala, že třetím singlem bude Bells of NYC, ale nestěžuju si. Video bude zveřejněno...někdy v budoucnu :lol:
4. Bude hrát v novém filmu. Předpokládám, že podobně jako u CSL se ho dočkáme až příští rok.
5. Vlogy jsou zdarma...možná :lol: :lol: :lol:
6. 9.1. se začne natáčet nové album. Nevzpomínáte si, kdy se začalo natáčet Illuminations, abych měla představu, kdy nové album asi vyjde?
7. Ninja restaurace jsou nebezpečné. Jen jsem nějak nepochytila čím, počkám si na překlad ;)
Tímto videem se posledním členem Joshovy rodiny, kterého jsem ještě neměla tu čest vidět a slyšet na videu stává Joshův otec Jack. Snad někdy příště 8-)
Anežka

melilotka
Administrátor
PříspěvkyCOLON 732
RegistrovánCOLON stř 16. čer 2010 20:54:20
BydlištěCOLON Třebíč
CONTACTCOLON

Příspěvekod melilotka » úte 03. led 2012 21:32:49

Anežko, díky za přiložené informace. Já z toho videa nepochytila téměř nic, protože jsem při pohledu na ně dva dohromady dostávala záchvaty smíchu :lol: :lol:

Nejenže je tam rodinná podoba, ale všimly jste si, že mají i podobný smích? :lol:
Tvá poslední poznámka by byla vhodná jako tweet pro Joshe, ať k příštímu vlogu přizve tatínka ;)

EDIT: tak jsem si to pustila znovu, odolala smíchu a konečně něco pochytila. Jestli jsem to pochopila správně, tak v té restauraci na ně Ninjové vytáhli nože a ohrožovali je.
Renata

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 03. led 2012 23:19:38

melilotka píšeColonAnežko, díky za přiložené informace. Já z toho videa nepochytila téměř nic, protože jsem při pohledu na ně dva dohromady dostávala záchvaty smíchu :lol: :lol:

Nejenže je tam rodinná podoba, ale všimly jste si, že mají i podobný smích? :lol:
Tvá poslední poznámka by byla vhodná jako tweet pro Joshe, ať k příštímu vlogu přizve tatínka ;)

EDIT: tak jsem si to pustila znovu, odolala smíchu a konečně něco pochytila. Jestli jsem to pochopila správně, tak v té restauraci na ně Ninjové vytáhli nože a ohrožovali je.

Nejen smích, ale mimiku celkově mají podobnou. Přiznám se, že při prvních dvou zhlédnutích jsem sledovala hlavně Chrise (fascinace novým materiálem k prostudování :roll:). Teprve se sluchátkama jsem pochytila i to s tou restaurací, ale detaily mi stále unikají.
Anežka

karamelka
PříspěvkyCOLON 390
RegistrovánCOLON pát 18. čer 2010 16:41:01
BydlištěCOLON Srdce Evropy

Příspěvekod karamelka » čtv 05. led 2012 15:44:45

Chris je ohromně sympatickej!!! Vypadá mnohem líp, než na kterýkoliv fotce. Moc jsem jich sice neviděla, ale i to málo mě naladilo spíš negativně. Tímto se mu omlouvám. Tady fakt vypadá jako ten mladší bráška. Řekla bych - pokud můžu srovnat těch jeho pár vět a to jedno video, na kterém měla projev maminka -, že Chris se jí podobá víc než Josh. Možná se mi to ale jen zdá. ... Teď si uvědomuju, že Chris vlastně vystupuje v bonusu u prvního DVD. Ale tam byl ještě úplný ucho :D :D
Míša

He´s my inspiration. He´s my northern star.

venalce
PříspěvkyCOLON 868
BydlištěCOLON Brno

Příspěvekod venalce » úte 01. kvě 2012 7:58:39

Dneska jsem měla neuvěřitelné štěstí, vlezla jsem na net zrovna ve chvíli, kdy se Josh chystal natočit nový vlog :D Konečně řekl jméno svého nového producenta - Rob Cavallo (http://en.wikipedia.org/wiki/Rob_Cavallo). No, to bude ještě hodně zajímavé, ale po Ricku Rubinovi, už mě nepřekvapuje, že tenhle je známý spoluprácí s Green Day nebo Avril Lavinge :P A doufám, opravdu pevně doufám, že ho ta dobrá kamarádka Petra "Nemkouva" dotáhne (třeba i po smyku) do Prahy 8-)
Anežka

Zpět na